5% zľava po zaregistrovaní. Zľava sa nedá uplatniť na akciový tovar.

3M Littmann Cardiology IV 6152, kardiologický stetoskop, čierny

Kód: BBSTOW005733
Neohodnotené
Značka: Littmann
ZADARMOZADARMO
3M Littmann Cardiology IV 6152, kardiologický stetoskop, čierny
279,90 €
Skladom u dodávateľa - 14 pracovných dní
Nový stetoskop Cardiology IV pre lekárov, ktorí majú radi kvalitu a od výrobku očakávajú nadštandartné akustické vlastnosti. Littmann Cardiology IV sa vyznačuje nielen vynikajúcimi akustickými vlastnosťami, ale aj jeho univerzálnosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najvyššia kvalita zvuku.
Littmann Cardiology IV je univerzálne zariadenie s kvalitou zvuku 9+ do 10 na stupnici hodnotenia. Poskytuje modernú vysokofrekvenčnú akustiku.
Obojstranná hlava.
Univerzálny stetoskop Littmannn Cardiology IV má obojstrannú hlavu s rozmermi 43mm a 33mm. Pediatrická strana hlavy sa mení na tradičný otvorený lievik (odstránením dvojfarebnej membrány a nasadením gumovej manžety). Pediatrická aj internistická strana hlavy má jednodielne membrány, ktoré sa dajú ľahko oddeliť, pripevniť a vyčistiť.
Technológia dvojtónovej membrány na oboch stranách hlavy.
Umožňuje lekárom počúvať zvuky pri rôznych frekvenciách nastavením tlaku na hrudník. Aplikácia hlavy ľahkou silou vám umožní počuť nízkofrekvenčné zvuky, pri mierne vyššom tlaku môžete počuť vysokofrekvenčné zvuky. Sklolaminátová membrána.
Zvyšuje pohodlie pacienta.
Teplý ráfik používaný v stetoskopoch Littmann Cardiology IV zvyšuje pohodlie pacienta.
Lyra a kábel z najlepších komponentov.
Kábel neobsahuje latex. Má zvýšenú odolnosť proti kožným lipidom, alkoholu a nečistotám. Kábel novej generácie si zachováva tvar a flexibilitu, aj keď ho vložíte do vrecka. Dvojité svetlo kábla eliminuje rušenie zvuku, ktoré sa vyskytuje v tradičných stetoskopoch. Táto inovácia umožňuje počúvanie pacienta bez rušenia. Lyra zo zliatiny používanej v letectve (eloxovaný hliník).

Dodatočné parametre

Kategória: Stetoskopy
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: