Prvá požičovňa hračiek v Nitre. U nás na ChildHood.sk 🧡

BRAUN EXACTFIT™ 5 BP6200 ramenný tlakomer

Kód: BBSTOW009063
Neohodnotené
Značka: BRAUN
53,60 €
Skladom u dodávateľa (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
21.6.2023


Pokročilý model Braun v profylaxii merania tlaku. Meria horný a dolný tlak a pulz. BP 6200 má funkciu automatického vypínania, ukazuje priemerné výsledky z posledných 7 dní (ráno a večer) a ukazovateľ nepravidelnej tepovej frekvencie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tlakomer s manžetou 22-32 a 32-42 cm s podsvietením.
O výhodách dobrého ramenného tlakomera sa dá veľa hovoriť – ale je ťažšie nájsť taký, ktorý by tieto požiadavky spĺňal. Nielenže by mal byť pohodlný a presný, ale mal by sa tiež jednoducho používať. Ponúkaný tlakomer Braun je presne takým produktom – odporúčame vám prečítať si podrobnosti.
Tlakomer Braun – klinicky overená kvalita!
Aby sme pochopili kvalitu, ktorú tento dobrý tlakomer na prináša do každodenného používania, stojí za zmienku, že využíva oscilometrickú metódu merania tlaku. Je tiež mimoriadne funkčný - záznamy výsledkov možno uchovávať pre dve osoby oddelene.
Prečo by ste si mali vybrať tlakomer ExactFit od Braun?
-V jednej sade získate dve manžety,
-Máte 3 funkcie na spriemerovanie výsledkov,
-Používa pokročilú technológiu Soft Inflation,
-V cene tlakomeru je ochranný obal,
Pohodlie pri používaní zaručuje podsvietený LCD displej.
Za zmienku tiež stojí, že tlakomer Braun využíva indikátor hladiny krvného tlaku v súlade s aktuálnymi smernicami Svetovej zdravotníckej organizácie, čo značne uľahčuje kontrolu získaných meraní a ich konzultáciu s odborníkom.
Braun - dobrý tlakomer, ktorý stojí za vašu pozornosť.
Ramenné tlakomery majú lepšiu povesť pre jednoduché použitie a presnosť ako tlakomery na zápästie – a tento tlakomer Braun je toho skvelým príkladom. Vďaka veľkému displeju nebudete mať problémy - výsledok si ľahko prečítajú aj ľudia so slabým zrakom alebo starší ľudia. Dôležitá je aj signalizácia porúch srdca – arytmií, ako aj jemné pumpovanie manžety – čo je ďalšia výhoda prístroja. Ak hľadáte moderný tlakomer ušitý na mieru, ktorý vám poskytne rýchly a presný výsledok bez komplikovanej obsluhy – nehľadajte ďalej, ako tento produkt od renomovanej značky.

Dodatočné parametre

Kategória: Tlakomery
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: TRUE
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: