Prvá požičovňa hračiek v Nitre. U nás na ChildHood.sk 🧡

Chicco Gél na zuby multifunkčný so zubnou kefkou na prst

Kód: BBSTOW012956
Neohodnotené
Značka: Chicco
7,06 €
Skladom u dodávateľa (4 ks)
Môžeme doručiť do:
23.6.2023


Štartovacia súprava: zubný gél a kefka na prst - pre dobrý začiatok starostlivosti o ústnu hygienu! Gél upokojuje bolesť pri nabiehaní ďasien a jemná kefka jemne masíruje a čistí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zmierňuje bolesť a čistí jasná.
Štartovacia súprava obsahujúca zubný gél a silikónovú kefku na prst je vynikajúca na to, aby sa dieťaťu uľavilo - zmierňuje bolesť a jemne čistí ďasná. Starostlivosť o ústnu hygienu sa musí začať čo najskôr - skôr, ako sa objavia prvé mliečne zuby. Použitie kefky na prst spolu s gélom na zuby a ďasná nielen zabraňuje rastu baktérií, ale tiež podporuje návyk, ako sa pravidelne starať o ústa. Kefka na prst Chicco vďaka jemným výčnelkom čistí a masíruje podráždené ďasná a prvé zuby.
Kefka vyrobená zo silikónu.
Kefka je vyrobená zo silikónu a dokonale sa nasadí na prst dospelého človeka. Multifunkčný gél na zuby a ďasná je určený na použitie na ďasná pri raste prvých zubov. Je úplne bezpečný, aj keď je prehltnutý.
Vyrobené v spolupráci s odborníkmi.
Gél obsahuje xylitol, ktorý jemne čistí a upokojuje, a harmanček, ktorý osviežuje a upokojuje podráždené ďasná. Všetky výrobky značky Chicco sa vyrábajú v spolupráci s odborníkmi, ktorí sa starajú o uspokojovanie potrieb detí v súlade s ich vývojom, od prvých dní života.
Pre deti od 4 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské kefky a pasty na zuby
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: TRUE
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: