5% zlava pre registrovaných.

čo je potrené ku krstu?

Pravdepodobne, ak ste sa rozhodli pre krst nebudete Vikingovia. To je fajn, a teraz už k tomu čo je potrebné si ku krstu pripraviť a doniesť.

Z & Z 3-dielna súpravička body, polodupačky s povrázkom a čiapočka - sv. modráKu krstu je samozrejme potrebné nájsť vhodných krstných rodičov, to by mal byť základ. Ak ste túto úlohu zvládni, nechajte zvyšok na nich a máte pokoj ???? Taktiež nezabúdajme na to, že v prípade ak by sa niečo stalo rodičom, by ich mali v živote dieťaťa nahradiť práve krstný rodičia.

A teda ak už máme krstných je potrebné zaobstarať základné veci, ktoré si treba na krst priniesť a to je sviečka, jedná sa o „špeciálnu“ sviečku ku krstu, taktiež sa dáva aj krstová košieľka na ktorej sú vyšité meno, dátum narodenia a dátum krstu. 

Ak sme si zaobstarali všetky tieto potrebné náležitosti. Je na čase nášho budúceho krstenca aj obliecť. Pri výbere oblečenie by ste mali jednoznačne zohľadniť hlavne ročné obdobie, keďže v kostoloch býva z pravidla v zime chladnejšie, aby Vám Váš krpec neprechladol. Práve preto u nás na e-shope nájdete kategóriu venovanú oblečeniu a krst. Kde nájdete tak oblečenie na krst pre dievča ako aj pre chlapca. Taktiež si tam viete vybrať oblečenie na leto, ako sú šaty a sukničky pre dievčatka a pre chlapcov košieľky, ale aj kabátiky a svetríky v prípade chladnejších mesiacov.Z&Z 3-dielna pletená súprava šatôčky, bolerko a čiapočka - ružová

Darček ku krstu

V prípade, že premýšľate nad vhodným darčekom ku krstu pre novorodenca, veľa ľudí kupuje niečo na pamiatku, ako sú zlaté náušnice pre dievča či retiazka, taktiež pre chlapca zlatá retiazka či prívesok už na samotnú retiazku. Taktiež mu môžete zaobstarať niečo čo samu bude „hodiť“ práve teraz, ako sú napríklad hryzátka či hrkálky, ktoré viete kúpiť aj v pekných darčekových baleniach, alebo iné hračky ktoré bude vedieť využiť aj neskôr, keď bude o niečo väčší.