5% zľava po zaregistrovaní. Zľava sa nedá uplatniť na akciový tovar.

FLAEM AEROFLAEM Pneumatický piestový inhalátor s nebulizérom

Kód: BBSTOW003719
Neohodnotené
Značka: FLAEM
73,39 €
Skladom u dodávateľa - 14 pracovných dní
Klasický taliansky pneumatický piestový nebulizér pre deti a dospelých s kompresorom jedinečnej pevnej konštrukcie a integrovaného úložného priestoru. Nebulizér AEROFLAEM je navrhnutý na nepretržitú prevádzku a je ideálny ako inhalátor pre celú rodinu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ideálny pre celú rodinu.
Klasický taliansky pneumatický piestový nebulizér pre deti a dospelých s kompresorom jedinečnej pevnej konštrukcie a integrovaného úložného priestoru. Nebulizér AEROFLAEM je navrhnutý na nepretržitú prevádzku a je ideálny ako inhalátor pre celú rodinu. Ľahko sa prenáša vďaka špeciálnej vstavanej rukoväti.
Využitie aj v nemocničnom prostredí.
Využitie má i v nemocničnom prostredí. Nebulizér FLAEM RF7 Dual Speed umožňuje dva režimy nebulizácie. Je možné ho dezinfikovať, takže sa dá používať aj dlhšiu dobu (do jedného roka).
Liek sa dodáva iba počas inspiračnej fázy.
Špeciálny integrovaný nebulizér zaisťuje, že aerosól sa dodáva iba počas inspiračnej fázy, vďaka ktorej ušetríme až polovicu objemu lieku.
Maska Soft Touch a bohaté príslušenstvo.
Špeciálne maska Soft Touch zaisťuje pohodlie a efektívnosť nebulizácie. Štandardné vybavenie zahŕňa: veľkú masku, náustok, 2 koncovky do nosa, masku pre bábätko a špeciálnu masku pre novorodenca.
MMAD podľa nového štandartu.
MMAD podľa nového štandardu EN13544-1: 4,58 µm (pre rýchly režim), 3,78 µm (pre pomalý režim). Respirovateľná frakcia: <5 µm (FPF) 54,4% (rýchly režim) a 63% (pomalý režim). Prevádzkový režim: nepretržitý. Prúd vzduchu z nebulizátora: 1,8 +/- 0,3 baru.
Ostatné údaje.
Minimálny objem: 2 ml.
Maximálny objem: 8 ml.
Hmotnosť zariadenia: 1,7 kg.
Rozmery: 19 x 27 x 11 cm.
Záruka: 5 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Inhalátory
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: