Prvá požičovňa hračiek v Nitre. U nás na ChildHood.sk 🧡

FLAEM Mr. CAT Nebulizačná súprava pre deti, mačka

Kód: BBSTOW000626
Neohodnotené
Značka: FLAEM
10,56 €
Skladom u dodávateľa (3 ks)
Môžeme doručiť do:
23.6.2023


Táto súprava bola navrhnutá špeciálne pre deti a je vyrobená z biologicky kompatibilných a netoxických materiálov. Súprava je kompatibilná s inhalátormi FLAEM. Nebulizér je založený na konštrukcii nebulizátora RF6 Basic2. Okrem neho zahŕňa aj náustok a masku pre deti a uzáver pre nebulizátor v tvare mačky s dvoma samolepkami na prispôsobenie vzhľadu. Špeciálne upravené pre deti

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálne pre deti.
Táto súprava bola navrhnutá špeciálne pre deti a je vyrobená z biologicky kompatibilných a netoxických materiálov.
Kompatibilná s inhalátormi Flaem.
Súprava je kompatibilná s inhalátormi FLAEM. Nebulizér je založený na konštrukcii nebulizátora RF6 Basic2. Okrem neho zahŕňa aj náustok a masku pre deti a uzáver pre nebulizátor v tvare mačky s dvoma samolepkami na prispôsobenie vzhľadu. Špeciálne upravené pre deti.
Zabraňuje úniku lieku, pracuje v 2 režimoch.
Nebulizér má systém, ktorý zabraňuje úniku lieku. Vyhovuje štandardom TÜV. Nebulizér môže pracovať v dvoch režimoch: „štandardný“ (zakryté veko) 0,25 ml / min a MMAD 3,8 µm„vysokorýchlostný“ (otvorené veko) 0,32 ml / min a MMAD 4,0 µm.
Maska Soft Touch.
Maska Soft Touch je vyrobená z mäkkého biokompatibilného materiálu, ktorý zaručuje optimálnu priľnavosť na tvár. Okrem toho sú masky vybavené inovatívnymi ventilmi. Tieto charakteristické prvky, ktoré odlišujú značku FLAEM, umožňujú pacientovi absorbovať viac lieku, a tak znižujú jeho rozptyl a stratu.

Zloženie súpravy: nebulizér, náustok, maska.
Záruka: 3 mesiace.

Dodatočné parametre

Kategória: Inhalátory
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: