Prvá požičovňa hračiek v Nitre. U nás na ChildHood.sk 🧡

FLAEM OLLY Parný zvlhčovač

Kód: BBSTOW003625
Neohodnotené
Značka: FLAEM
56,99 €
Skladom u dodávateľa (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.6.2023


Zvlhčovač Olly produkuje vlhký a teplý vzduch, čím znižuje riziko závažných civilizačných chorôb ako je astma alebo alergia. Použitie zvlhčovača vzduchu sa odporúča najmä počas vykurovacieho obdobia, keď vdychujeme vzduch, ktorý je suchý, plný prachu a choroboplodných zárodkov. Zvlhčovač od talianskej spoločnosti Flaem má na rozdiel od iných zvlhčovačov výnimočne veľkú nádrž na vodu s objemom približne 4,5 l, čo dáva zvlhčovaču možnosť pracovať až 14 hodín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Znižuje riziko astmy a alergie.
Zvlhčovač Olly produkuje vlhký a teplý vzduch, čím znižuje riziko závažných civilizačných chorôb ako je astma alebo alergia. Použitie zvlhčovača vzduchu sa odporúča najmä počas vykurovacieho obdobia, keď vdychujeme vzduch, ktorý je suchý, plný prachu a choroboplodných zárodkov.
Výnimočne veľká nádrž.
Zvlhčovač od talianskej spoločnosti Flaem má na rozdiel od iných zvlhčovačov výnimočne veľkú nádrž na vodu s objemom približne 4,5 l, čo dáva zvlhčovaču možnosť pracovať až 14 hodín. Nádoba má široký prívod, takže sa rýchlo a ľahko plní vodou. Jednoducho sa čistí.
Popáleniny nehrozia.
Niektoré zvlhčovače môžu spôsobiť popáleniny. Zvlhčovač Olly je vybavený špeciálnym systémom chladenia parou, ktorý znižuje riziko obarenia horúcou parou. V tomto zvlhčovači je sterilná para vypúšťaná do prostredia pri teplote asi 50 stupňov. Je však potrebné venovať pozornosť bezpečnosti najmladších.
Regulácia prúdu pary.
Vďaka regulátoru môžeme individuálne regulovať prúd pary - od malého prúdu k oveľa väčšiemu prietoku. Zvlhčovač Olly má systém na ochranu proti poškodeniu vrátane ochrany pred spálením zvlhčovača.
Signalizácia prázdnej nádrže na vodu.
Ak je nádrž na vodu prázdna, na vonkajšom kryte sa rozsvieti špeciálna kontrolka, ktorá signalizuje, že nádrž je prázdna. Napriek tomu, že zvlhčovač Olly má veľkú nádrž na vodu, je ľahký.
Možnosť používania aj s pridaním éterických olejov.
Zvlhčovač neslúži ako inhalátor. Prístroj môžeme používať aj s pridaním éterických olejov. Oleje obohacujú a osviežujú náš interiér zaujímavou vôňou, ale môžu sa použiť aj pri terapiách horných dýchacích ciest, napríklad pri prechladnutí.

Rozmery: 27 x 29 x 22 cm.
Hmotnosť zariadenia:1,3 kg (bez vody).
Objem nádrže: 4,5 litra.
Pracovný čas na jednej nádrži až 14 hodín.
Záruka: 2 roky.

Dodatočné parametre

Kategória: Zvlhčovače vzduchu, detské váhy
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: TRUE
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: