Prvá požičovňa hračiek v Nitre. U nás na ChildHood.sk 🧡

FLAEM RHINO CLEAR ERGO PLUS Nosový irigátor

Kód: BBSTOW009884
Neohodnotené
Značka: FLAEM
21,15 €
Skladom u dodávateľa - 14 pracovných dní


Inovatívny produkt určený na profylaxiu a respiračnú terapiu. Špeciálne navrhnutý na denné vyplachovanie nosovej dutiny u dospelých a detí s použitím fyziologického roztoku aj aerosólových liekov podľa predpisu lekára.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rhino Clear Ergo Plus má špeciálny ergonomický tvar.
Rhino Clear Ergo Plus v kombinácii s kompresorom Flaem rozprašuje roztoky určené na výplach nosa. Rozprašovanie sa spúšťa stlačením tlačidla umiestneného na kryte prístroja. Na tele irigátora sú dva susediace zásobníky, jeden na postrekový roztok a druhý na použitý roztok. Nosová špička by mala byť vložená do hornej časti irigátora. Mäkké hroty sú dostupné v 3 rôznych veľkostiach, aby vyhovovali veľkosti nozdier používateľa.
Rhino Clear Ergo Plus možno použiť na:
1. Fyziologické výplachy nosových dutín (fyziologický roztok alebo termálna voda). Je užitočné, aby si dieťa pomohlo vyčistiť nos pre lepšie dýchanie, alebo lepší účinok terapie.
U dospelých prístroj podporuje fyziologické čistenie nosa a možno ho použiť pred inhaláciou aerosólom určenou na dýchacie cesty na uľahčenie distribúcie lieku.
2. Terapeutické výplachy: podávanie liekov by sa malo riadiť indikáciami lekára alebo lekárnika, ktorý upresní druh lieku, dávku a dĺžku výkonu.
3. Pomôžte dieťaťu voľne dýchať:
Do 1. roku dieťa dýcha len nosom, preto ak je upchatý, dýcha sa mu sťažene, v noci sa budí, má ťažkosti s jedením a často plače.
Vzhľadom na to, že do 3 rokov si dieťa nevie samo vysmrkať nos, v nosových dutinách sa mu hromadí hlien so zachytenými baktériami, vírusmi a prachom.
Na čistenie nosa sa odporúčajú dva spôsoby:
Výplach nosa a odstránenie hlienu - na výplachy odporúčame Rhino Clear® Ergo Plus a na odstránenie hlienu nosovú odsávačku pre deti.
Nosový sprej obsahujúci lieky uvoľňujúce hlien za 2 minúty -
vytvára prúd atomizovaných častíc výplachovej tekutiny s relatívne veľkým priemerom, vďaka čomu sa liek dostane len do horných dýchacích ciest.
Čistenie irigátora.
Všetky prvky irigátora je možné umývať a sterilizovať. Irigátor je veľmi hygienický, pretože sa rozkladá na jednotlivé prvky. 
Balenie obsahuje:
Nosovú čiapočku "A", určenú na použitie do 3 rokov;
Nosovú čiapočku "M", indikovanú na použitie od 3 rokov do 12 rokov;
Nosovú čiapočku „L“, určenú na použitie od 12 rokov;
Separátor;
Atomizér;
Telo irigátora s ergonomickou rukoväťou a dávkovacím tlačidlom;
Nádrž na postrek s objemom 10 ml;
Nádoba na odpadovú kvapalinu;
Konektor na pripojenie hadičky k nosovému irigátoru.
Všetky produkty FLAEM sú vyrobené bez BPA, bez ftalátov, spĺňajúce európsku normu EN 10993-1. CE0051.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnkový tovar
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: