Prvá požičovňa hračiek v Nitre. U nás na ChildHood.sk 🧡

Honeywell HPA710 Čistička vzduchu s farebným indikátorom

Kód: BBSTOW009074
Neohodnotené
Značka: HONEYWELL
ZADARMOZADARMO
Honeywell HPA710 Čistička vzduchu s farebným indikátorom
375,59 €
Skladom u dodávateľa - 14 pracovných dní


Inteligentná čistička s farebným snímačom kvality vzduchu, kontroluje kvalitu vzduchu a automaticky reguluje výkon čističky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Farebný snímač kvality vzduchu.
Inteligentná čistička s farebným snímačom kvality vzduchu, kontroluje kvalitu vzduchu a automaticky reguluje výkon čističky. Vedeli ste, že vzduch v interiéri môže byť až desaťkrát viac znečistený ako vzduch v exteriéri? (podľa WHO)
Zachytáva až 99,97% mikroskopických častíc.
Vysoko účinné čističky vzduchu Honeywell HEPA zachytávajú až 99,97% mikroskopických častíc (0,3 mikrónu a viac). Kvalitný vzduchový filter spoľahlivo filtruje plesne, spóry, peľ, prach, dym a iné suspendované častice zo vzduchu (HEPA filter). Znižuje nepríjemný zápach v domácnostiach.
Nastavenia a výkon čističky.
Elektronický časovač: 2-4-8h. 5 úrovní čistenia (ticho, baktérie, všeobecné, alergény, turbo. CADR: 187 m3 / h. Miera dodávok čistého vzduchu (CADR) je hodnotiaci štandard stanovený nezávislou asociáciou výrobcov domácich spotrebičov.
Vnútorná cirkulácia vzduchu.
Čistička cirkuluje všetok vzduch (výmenný vzduch) v miestnosti do jednej hodiny s frekvenciou: 10x pre menšie izby, 5,5 x pre stredné izby, 2,7 x pre veľké miestnosti Ionizátor zlepšuje proces čistenia vzduchu.
Jednoduché ovládanie filtra.
Elektronický indikátor ovládania filtra pomáha užívateľovi a zobrazuje, kedy treba filtre vymeniť. Táto čistička vzduchu Honeywell sa vyznačuje okrem iného aj tichou prevádzkou.
Záruka: 3 roky.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronika do domácnosti
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: