HOT TOOLS SIGNATURE SERIES EMEA DIGITAL CERAMIC HTST2575E, Žehlička na vlasy s LCD displej

Neohodnotené
Značka: HOT TOOLS
Hot Tools® Professional je spoľahlivá značka pochádzajúca z USA, ktorá vytvára perfektné účesy prostredníctvom stylingových pomôcok vybraných odborníkmi, ktoré sú inovatívne vo všetkých ohľadoch. Digitálna keramická žehlička pre profesionálne použitie v Sérii Hot Tools Signature bola navrhnutá s použitím najnovšej keramickej technológie. Pomôže vám znížiť kučeravosť a pridať lesk, aby ste dosiahli mimoriadne elegantný a dlhotrvajúci účinok. Okamžite si vytvoríte štýl a užijete si lesklé vlasy celý deň aj noc.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa - 14 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
29.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: BBSTOW014697
45,55 €
HOT TOOLS SIGNATURE SERIES EMEA DIGITAL CERAMIC HTST2575E, Žehlička na vlasy s LCD displej
Neohodnotené
Značka: HOT TOOLS
Digitálna keramická žehlička na vlasy HTST2575E Hot Tools Signature.
Poskytuje profesionálnu spoľahlivosť a dlhotrvajúce výsledky, takže si môžete každý deň vytvárať štýlové účesy. Žehlička, ktorá vám poskytne elegantný, hodvábne hladký vzhľad, aký chcete. Keramická technológia redukuje kučeravosť a dodáva lesk, čím poskytuje mimoriadne elegantný a dlhotrvajúci účinok.
Nastavenie teploty a LCD displej.
Mnoho možností nastavenia teploty zaisťuje vysoký výkon pre rôzne typy vlasov. Teploty sa dajú ľahko nastaviť a prečítať vďaka digitálnej LCD obrazovke.
Pulse Technology®.
Pulzná technológia udržuje konštantnú teplotu, takže vždy vidíte skvelé výsledky. Vďaka univerzálnemu dvojitému napätiu je žehlička ideálna na cestovanie.
Na narovnávanie a úpravu vlasov.
Mimoriadne elegantné a dlhotrvajúce výsledky.Vyrovnávacie dosky vyrobené z keramického materiálu pomáhajú znižovať uvoľňovanie vlasov a dodávajú vlasom lesklý efekt.
Mnoho možností nastavenia teploty.
Žehlička na vlasy poskytuje očakávané výsledky pre všetky typy vlasov, od tenkých až po silné. Nezabudnite vždy začať s nižším nastavením tepla, aby ste znížili možné poškodenie a potom ho podľa potreby zvýšili.
Teplota nastavenia podľa typu vlasov:
-tenké: 137 ° C.
-normálne: 165 ° C.
-vlnité: 193 ° C.
-hrubé: 226 ° C.
Teploty sú ľahko čitateľné a ovládateľné vďaka digitálnej LCD obrazovke. Automatické vypínanie.
Automatické vypínanie je funkcia, ktorá zaisťuje pokoj pre všetkých, ktorí sa vždy ponáhľajú. Žehlička sa zahrieva rýchlo. Iba 30 sekúnd.
Mimoriadne elegantné a dlhotrvajúce výsledky. 
Pulzná technológia udržuje konštantnú teplotu, takže vždy vidíte skvelé výsledky. Vyrovnávacie dosky vyrobené z keramického materiálu pomáhajú znižovať uvoľňovanie vlasov a dodávajú vlasom lesklý efekt. Ergonomický dizajn a pohodlná dotyková rukoväť uľahčujú obsluhu a poskytujú úplnú kontrolu. Vychutnajte si slobodu pohybu pri úprave účesu vďaka otočnej šnúre v dĺžke 1,8 m.
Kategória: Elektronika pre ženy
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: TRUE
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: