Prvá požičovňa hračiek v Nitre. U nás na ChildHood.sk 🧡

Izmi Ergonomický detský nosič s 3 polohami, od 9m+, šedý

Kód: BBSIZTC-CO-MG
Neohodnotené
Značka: IZMI
78,93 €
Skladom u dodávateľa - 14 pracovných dní


Detský nosič Izmi bol špeciálne navrhnutý pre vaše rastúce dieťa - pre deti od 9 mesiacov. Výrobok sa veľmi ľahko nasadzuje, je pohodlný a ľahko použiteľný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nosič je vyrobený z mäkkej a ľahkej tkaniny.
Mäkká tkanina sa prispôsobí tvaru tela vášho dieťaťa a zaistí najväčšie pohodlie. Nosič je ľahký - čo znamená, že vaša chrbtica bude bez akejkoľvek ďalšej váhy. Popruhy nosiča je možné nastaviť tak, aby vyhovovali tvaru tela. Popruhy môžete umiestniť bližšie ku krku alebo ich položiť na plecia - čo je pre vás pohodlnejšie. Materiál, z ktorého je nosič vyrobený, je veľmi ľahký a rýchloschnúci. Detský nosič je možné prať v práčke.
Pre vaše rastúce dieťa.
Používajte detský nosič Izmi od veku 9 mesiacov. Produkt bol špeciálne navrhnutý tak, aby sa prispôsobil vášmu rastúcemu dieťaťu, a zároveň vám poskytol pohodlie.
Ergonomický a podporný.
Vďaka svojmu fantastickému dizajnu zaisťuje nosič rovnomerné rozloženie telesnej hmotnosti dieťaťa, čo znižuje tlak na chrbát rodiča. Tvar nosiča zaručuje dieťaťu najlepšiu možnú polohu a zaisťuje prirodzený vývoj kĺbov. Jedinečné remene tesne priliehajú k ramenám rodiča a horná časť nosiča poskytuje novorodencom primeranú oporu pre hlavu, čím zabraňuje jej nekontrolovanému nakláňaniu. Dodatočný vankúš umožňuje nastavenie výšky sedadla, čím sa zabezpečí pohodlie a komfort počas rastu dieťaťa. Deti radi pozorujú okolie, takže možnosť odopnutia hornej časti nosiča umožňuje dieťaťu uspokojiť zvedavosť.
Jednoduché použitie.
Vďaka plne nastaviteľnému a inteligentnému dizajnu je detský nosič Izmi jednoduchý a ľahko použiteľný od prvého dňa.
Viaceré nosné polohy.
Detský nosič Izmi Essential vám umožní bezpečne nosiť vaše dieťa v troch pohodlných polohách: spredu - chrbtom k okoliu, spredu - tvárou k okoliu a na boku rodiča, takže bez ohľadu na situáciu bude dieťa vždy v bezpečí.
Praktický a ľahko použiteľný.
Detský nosič Izmi je mimoriadne praktický a môžete ho používať celý deň, nech ste kdekoľvek. Je veľmi ľahko použiteľný. Sada obsahuje praktickú tašku na uloženie detského nosiča, takže si ho môžete jednoducho vziať všade so sebou.
Kto vyrobil nosič.
Nosič Izmi navrhla Emily Williamson, matka a odborníčka na nosenie detí. Po rozsiahlom výskume s mamičkami a otcami navrhla Emily detský nosič Izmi vo Veľkej Británii, ktorý poskytuje dostatočnú podporu a pohodlie pre rodičov aj pre dieťa. Podarilo sa jej vytvoriť odolný produkt, ktorý bude slúžiť mnoho rokov a zároveň bezpečný a zdravý pre kĺby, čo potvrdil aj Medzinárodný inštitút dysplázie bedrového kĺbu.
Vlastnosti:
-3 nosné polohy
-vyrobený z materiálov bezpečných pre deti
-určený pre deti od 8 kg do 27 kg (od cca 9 mesiacov)
-jednoduchý a rýchly spôsob nasadenia
-nosič je ľahký a pohodlný
-sada obsahuje podsedák (vankúš) a vak na uloženie nosiča
-certifikovaný ako „zdravý pre kĺby“ Medzinárodným inštitútom pre dyspláziu bedrového kĺbu
-možné prať v práčke na 30°C
-ak máte dva nosiče, môžete nosiť dve deti - na oboch stranách bokov alebo jedno spredu a druhé zozadu (v závislosti od veku)
-testovaný v súlade s bezpečnostnou normou EN13209-2: 2015 a americkou bezpečnostnou normou ASTM F2236
-vonkajšia látka, podšívka a popruhy: 100% bavlna

Dodatočné parametre

Kategória: Nosiče pre novorodencov
Farba: Sivá
Typ: Nosič
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: TRUE
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: