KiNECARE VM-HP13 Hrejivý vankúšik - slon, 21 x 15 cm

Kód: BBSTOW012188
Neohodnotené
Značka: KiNECARE
17 €
Skladom u dodávateľa - 14 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Vaše deti zohreje aj v postieľke, aj na cestách.
Plyšový termofor Kinecare s mikrogranulami a kvetmi levandule prinesie vášmu dieťatku teplo a pohodlie počas všetkých jeho dobrodružstiev (pred spaním, v kočíku, v aute atď.) a pomôže zmierniť jeho bolesti. Snímateľný poťah je možné prať. Môže sa použiť aj bez plyšového krytu. K dispozícii v rôznych modeloch.
Pôsobí preventívne, aj terapeuticky.
Termofor sa používa na preventívne a terapeutické účely na lokálne ohrievanie tela. Môže sa používať pri kolike, bolesti svalov a infekcii močových ciest. Termofor v plyšovom obale v tvare zvieratka je ideálnym spôsobom na zahriatie dieťatka a zároveň slúži ako plyšová hračka, ktorá pomôže dieťatku zabudnúť na bolesť.
Spôsob použitia.
Vyberte termofor z krabice a odstráňte plyšový kryt. Vložte ho do mikrovlnnej rúry.Skontrolujte, či je tanier v mikrovlnnej rúre čistý a či sa môže voľne otáčať. Počas ohrievania je dôležité, aby sa termofor rovnomerne zohrieval. V polovici procesu zohrievania ho otočte. Pri vyberaní termoforu z mikrovlnnej rúry buďte opatrní, pretože môže byť horúci. Skontrolujte teplotu jemným priložením na zápästie alebo lakeť. Neprekračujte odporúčaný čas ohrevu. Ak je termofor príliš horúci, nechajte ho voľne vychladnúť pri izbovej teplote. Ak chcete termofor znova ohriať, nechajte ho predtým vychladnúť na izbovú teplotu. Zohrievanie začnite vždy pri izbovej teplote. 700 W - 70 sekúnd 1 000 W - 30 sekúnd.
Rozmer: 21x15 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnkový tovar
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: