5% zlava pre registrovaných.

Littmann Classic II 2124 Infant, novorodenecký stetoskop, karibská modrá

Kód: BBSTOW000050
Neohodnotené
Značka: Littmann
ZADARMOZADARMO
Littmann Classic II 2124 Infant, novorodenecký stetoskop, karibská modrá
136 €
Skladom u dodávateľa - 14 pracovných dníLittmann Clasic II je stetoskop určený najmä pre malých pacientov. Na jednej strane je otvorený lievik a na druhej strane tradičná membrána.

Detailné informácie

Podrobný popis

Perfektná akustika.
7 bodov na stupnici od 1 do 10 pre kvalitu zvuku. Pohodlné nosenie a vynikajúca akustika vďaka patentovaným mäkkým olivám 3M ™ Littmann®. Optimálny prenos zvuku získate vďaka anatomicky tvarovanej lýre.
Praktický.
Odolnosť stetoskopu dokazuje skutočnosť, že súpravu lýry je možné miliónkrát ohnúť. Použitím „teplého“ okraja okolo membrány zaistíte pacientovi pohodlie počas auskultácie.
Záruka 3 roky.
Trojročná záruka je obdobie, počas ktorého je možné akúkoľvek chybu bezplatne opraviť, okrem prípadov mechanickej poruchy. Vytvorte si svoj vlastný štýl výberom farby stetoskopu, ktorá vám najviac vyhovuje.
Vyrobený v USA.
Vieme, že novorodenci majú v našich srdciach špeciálne miesto. Preto si zaslúžia stetoskop 3M ™ Littmann® na správnu auskultáciu ich drobných tiel. Detský stetoskop 3M ™ Littmann® Classic II je vyrobený z materiálov najvyššej kvality. Jeho tradičný lievik s priemerom 1,9 cm a „tečúca“ membrána umožňujú úplnú auskultáciu najmenších pacientov.
Navrhované použitia.
Používa sa ako diagnostická pomôcka pri hodnotení zdravotného stavu pacienta.

Dodatočné parametre

Kategória: Stetoskopy
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: