Prvá požičovňa hračiek v Nitre. U nás na ChildHood.sk 🧡

Magic Vac Veko s priemerom 100mm

Kód: BBSTOW011764
Neohodnotené
Značka: MAGIC VAC
11,47 €
Skladom u dodávateľa - 14 pracovných dní


Špeciálne skonštruované kryty v dvoch veľkostiach na uzatváranie výrobkov v otvorených plechovkách alebo nádobách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálne skonštruované kryty v dvoch veľkostiach na uzatváranie výrobkov v otvorených plechovkách alebo nádobách.
Špeciálna patentovaná talianska výroba zaručuje dokonalé skladovanie a utesnenie. Vákuové balenie potravín moderným baliacim zariadením spočíva v odstránení / nasávaní vzduchu z vrecka alebo z nádoby a potom hermetické uzavretie vrecka / nádoby, v ktorej je výrobok umiestnený.
Vákuové balenie v chladničke
Nádoby sú ideálne pre zaneprázdnených rodičov veľkých rodín. Potraviny je možné pripraviť vopred, zapečatiť vo vákuu a uložiť do chladničky. Ak je to potrebné, zahrievajte v častiach.
Balenie potravín vo vákuu
Aby sa zachovala chuť a čerstvosť výrobkov, po otvorení plechovky alebo nádoby ich znovu zatvorte s viečkami MAGIC VAC®. Balené potravinové výrobky sa však musia konzumovať pred dátumom exspirácie, ktorý je uvedený na pôvodnom obale výrobku, a počas operácie vákuového prebaľovania sa musí zaobchádzať s maximálnou starostlivosťou a hygienou.
Bezpečné a testované.
Zásobníky Magic Vac neobsahujú BPA. Výrobky na jedno použitie sa môžu opakovane umývať a používať, čím sa šetria peniaze aj životné prostredie. Nádoby sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, aby vyhovovali všetkým vašim potrebám a šetrili miesto. Všetko príslušenstvo Magic Vac® bolo testované a je vhodné na kontakt s potravinami.
Odporúčania pre viečka
Pri skladovaní potravín používajte skontrolované viečka. Na vytvorenie a udržanie vákua musia byť tesnenia veka vo vynikajúcom stave. Servis krytu sa dá vykonať ponorením krytu do vriacej vody na 3 minúty a následným utretím suchého tesnenia kvapkou oleja. Toto zabezpečí potrebnú flexibilitu pre tesnenia viečka.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnkový tovar
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: