Magic Vac Vrecká na vákuové balenie potravín 20x30cm, 50ks

Neohodnotené
Značka: MAGIC VAC


Opakovane použiteľné vrecká na vákuové skladovanie potravín. Vďaka takémuto uskladneniu potravín môžu výrobky zostať čerstvé až 5-krát dlhšie. Môžu byť uložené v chladničke alebo mrazničke, môžu sa umyť, použiť v mikrovlnnej rúre. Môžu byť použité pre vákuové baliace zariadenia od rôznych výrobcov.
Dostupnosť Skladom - Doručíme do 4 pracovných dní (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.9.2023
Možnosti doručenia
Kód: BBSTOW011774
13,34 €
Magic Vac Vrecká na vákuové balenie potravín 20x30cm, 50ks
Neohodnotené
Značka: MAGIC VAC
100% Vyrobené v Taliansku.
Špeciálna talianska patentovaná výroba, štruktúra a hrúbka fólie (240 µm pri 90 - 100 µm) zabezpečujú dokonalé skladovanie a utesnenie. Viacvrstvová štruktúra poskytuje väčšiu odolnosť proti prepichnutiu. Ideálne na skladovanie vákuového jedla s ostrými hranami (napr. Pistácie). Vonkajšia vrstva z nylonu je bariérou proti vlhkosti, ktorá zabraňuje plesniam. Vákuové balenie potravín moderným baliacim zariadením spočíva v odstránení / nasávaní vzduchu z vrecka alebo z nádoby a potom hermetickom uzavretí vrecka / nádoby, v ktorej je výrobok umiestnený. Týmto spôsobom môžete chrániť rôzne druhy mäsa, rýb, cukru, syrov, zeleniny a ovocia. Nič vám nebráni v balení elektronického zariadenia, napríklad batérie z prenosného počítača alebo smartfónu.
Vákuové balenie na uskladnenie do chladničky.
Vrecká a fólie sú ideálne pre zaneprázdnených rodičov veľkých rodín. Potraviny je možné pripraviť vopred, zabaliť vo vákuu a uložiť do chladničky. 
Vákuové balenie pre uskladnenie do špajze.
Dokonca aj potraviny, ktoré sa dajú skladovať pri izbovej teplote (napr. Káva, múka, cestoviny, cukor atď.), vydržia vďaka vákuovému baleniu dlhšie. Ak sa tieto výrobky nebudú používať niekoľko dní, napríklad keď ste mimo domova alebo na dovolenke, odporúča sa chrániť jedlo vákuovým balením. Budú v miestnosti čerstvé a vlhkosť, pleseň a hmyz ich nebude môcť poškodiť.
Rozmrazovanie v sáčkoch Magic Vac®.
Ak chcete rozmraziť potraviny vákuovo balené, položte ich na najnižšiu policu v chladničke, aby ste ich pomaly rozmrazili pri manipulácii s mäsom, rybami, ovocím, zeleninou alebo inými jemnými výrobkami. Ak chcete rozmraziťchlieb, nechajte ho pri izbovej teplote. Ak rozmrazujete polievku alebo iné tekutiny, vložte vrecká do horúcej vody, kým nedosiahnu správnu teplotu. Po rozmrazení ich okamžite spotrebujte. Nezmrazujte znova.
Balenie potravín do vákua.
Mnoho potravín sa predáva vo vákuových obaloch, ako je syr a mäso. Aby sa zachovala chuť a čerstvosť týchto výrobkov, po otvorení priemyselného obalu ich znova zabaľte do vreciek MAGIC VAC®. Balené potravinové výrobky sa však musia konzumovať pred dátumom exspirácie, ktorý je uvedený na pôvodnom obale výrobku, a počas vykonávania vákuového prebaľovania sa musí zaobchádzať s maximálnou starostlivosťou a hygienou.
Sous-vide.
Vrecká a fólie Magic Vac® sú zvlášť vhodné na varenie v samostatnej nádobe. Teplota 90 ° pre max. 8 hodín alebo 70 ° teplota pre max. 72 hodín. Použitie nižších teplôt v porovnaní s tradičnou prípravou potravín spôsobuje, že najcitlivejšie výrobky zostávajú nezmenené, zlepšuje sa chuť, aróma a prírodná farba jedla. Presná a stála regulácia teploty a skutočnosť, že jedlo nie je umiestnené priamo vo vode, ale je uzavreté vo vrecku, znamená, že vitamíny a výživné látky sa nerozptyľujú vo vode. Všetko zostáva v balení sous-vide, pretože neexistuje vzduch ani voda, ktoré by mohli zmeniť štruktúru a vlastnosti jedla.
Bezpečné a testované.
Vrecká a fólie Magic Vac neobsahujú BPA. Výrobky na jedno použitie sa môžu opakovane umývať a používať, čím sa šetria peniaze a životné prostredie. Vrecia a fólie sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, aby vyhovovali všetkým vašim potrebám a šetrili miesto.
Kategória: Doplnkový tovar
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: