5% zľava po zaregistrovaní. Zľava sa nedá uplatniť na akciový tovar.

MDF 777I INFANT Stetoskop pediatrický, čierna

Kód: BBSTOW001934
Neohodnotené
Značka: MDF
86,90 €
Skladom u dodávateľa - 14 pracovných dní
MDF 777 I INFANT je novorodenecký stetoskop prispôsobený pre dospelých a novorodencov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najlepší akustický výkon pri ošetrovaní dojčiat.
MDF 777 I INFANT je novorodenecký stetoskop prispôsobený pre dospelých a novorodencov. Ručný stetoskop so zámerne zníženou hlavou z nehrdzavejúcej ocele zaisťuje najlepší akustický výkon pri vyšetrovaní najmenších pacientov. Obojstranná hlava - tradičný tvar obojstrannej hlavy, plne rotačný akustický ventil, prítomnosť otvoreného lievika a membrány umožňujú počúvanie nízkych a vysokých tónov. Membrána z ultra citlivého vlákna.
Membrána je vyrobená z ultra citlivého vlákna zosilňujúceho zvuk. Dokonalá tesnosť membrány je zabezpečená vďaka membránovému poistnému krúžku, ktorý vytvára optimálne zosilnenie a vysokú frekvenciu prenosu srdca a pľúc pri frekvenciách 100 až 1000 Hz. Membrána je konvexná s odolným podporným krúžkom vyrobeným z nechladiaceho PVC materiálu pre väčšie pohodlie pacienta.
Lira Ergomax.
Ďalšími technickými výhodami, ktoré ovplyvňujú pohodlie pri používaní, je špeciálne patentované prevedenie založené na dvoch listoch pružín ukrytých v lýrovom kábli ErgoMax. Vďaka tomuto riešeniu sa stetoskop lepšie prispôsobuje tvaru hlavy, takže užívateľ cíti menší tlak. Je to veľmi dôležité počas intenzívneho a únavného pracovného dňa alebo noci.
Akustická komora ACP.
Iným riešením je pyramídová akustická komora (ACP), patentovaná komora v tvare oceľového hliníka v pyramíde, umiestnená v akustickej hadici pod lužnými pružinami, zodpovedná za otvorenie akustického vedenia v mieste vetvenia a maximalizáciu toku zvuku do slúchadiel.
Ostatné technické údaje.
Technológia hlavy: obojstranná.
Veľká membrána: priemer 3cm.
Malá membrána / lievik: priemer 2,1 cm.
Hadica (lyra): jeden kanál.
Olivy: mäkké.
Hmotnosť zariadenia 169g.
Doživotná záruka.

Dodatočné parametre

Kategória: Stetoskopy
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: