5% zlava pre registrovaných.

MDF 787XP DELUXE INFANT & NEONATAL - stetoskop novorodenecký, navy

Kód: BBSTOW001951
Neohodnotené
Značka: MDF
67 €
Skladom u dodávateľa (1 ks)
Môžeme doručiť do:
4.4.2023MDF 787XP Deluxe kojenecký a novorodenecký stetoskop má špecializovanú malú hlavu určenú na auskultáciu novorodencov a dojčiat.

Detailné informácie

Podrobný popis

Určený špeciálne na auskultáciu novorodencov a dojčiat.
MDF 787XP Deluxe kojenecký a novorodenecký stetoskop má špecializovanú malú hlavu určenú na auskultáciu novorodencov a dojčiat. Vďaka malému priemeru hlavy je pohodlnejšie vyšetrovať novorodencov.
Ľahká malá dvojitá hlava z chrómovanej mosadze. 
Plne otočný zvukový ventil je vyrobený z kvalitnej chrómovanej mosadze. Hlboký lievik je ideálny na počúvanie jemných a tichých tónov nízkej frekvencie. Okraj lievika je vyrobený z nezchladeného, odolného PVC materiálu, ktorý zaručuje pohodlie pacienta.
Lira ErgonoMaxTM.
Lira je vyrobená z pochrómovanej mosadze, je vybavená mäkkými olivami MDF ComfortSealTM a zaisťuje vysoko kvalitný akustický prenos a ergonomické prispôsobenie pre pokročilý komfort. Lira má v kábli ukrytú pružinu, je maskovaná.
Akustická hadica. 
Vysoko kvalitný a odolný materiál s PVC s vysokou hustotou. Hadica tvaru Y, materiál sa nerozpadá a nelepí sa, neobsahuje latex.  
Kvalitné a citlivé diagnostické zariadenie.
Stetoskop MDF Deluxe pre novorodencov a novorodencov je špeciálne navrhnutý na vyšetrovnie detí a novorodencov. Plne otočný akustický ventil umožňuje ľahké a rýchle prepínanie hlavy medzi lievikom a membránou. Je to vysoko kvalitné, veľmi citlivé akustické diagnostické zariadenie. Ergonomický a funkčný tvar časti umožňuje použitie ako profesionálny kojenecký a novorodenecký stetoskop.
Ostatné technické údaje.
Technológia hlavy : obojstranná.
Veľká membrána: 2,3 cm (+/- 2 mm).
Malá membrána / lievik: 2,05 cm (+/- 2 mm).
Celková dĺžka: 71 cm.
Hmotnosť zariadenia: 130 g (+/- 5 g).
Doživotná záruka.

Dodatočné parametre

Kategória: Stetoskopy
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: