MEDEL EXPERT Zariadenie na manikúru a pedikúru

Kód: BBSTOW005695
Neohodnotené
Značka: MEDEL
41 €
Skladom u dodávateľa (2 ks)
Môžeme doručiť do:
13.4.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

Starostlivosť o nechty v domácom prostredí.
Domáca manikúra a pedikúra vám dodá radosť z možnosti postarať sa o svoje telo v domácom prostredí. Frézka je vybavená hrotmi s rôznymi tvarovými hlavami a leštič pomáha dosiahnuť vysoký lesk nechtu. Pohodlné vo forme schopnosti nastaviť smer a rýchlosť otáčania špičky z veľmi pomalého na veľmi rýchly.
6 špičiek - pre každú etapu, manikúru a pedikúru.
A - Najväčší rezný hrot (zafírový kužeľ) je valcový a môže byť použitý na ošetrenie nechtov, ale aj na odstraňovanie stvrdnutej kože z nechtovej oblasti a päty.
B- Druhý plstený hrot v tvare kužeľa je prvkom, ktorý zaisťuje dokonalú hladkosť a lesk nehtu - leštenie.
C - Plochý hrot v tvare disku , navrhnutý tak, aby sa predišlo riziku prerezania príliš veľkého množstva povrchu nechtov alebo poškodenia inej časti ruky. Vo vnútri disku sa nachádza časť, ktorá sa otáča. Vonkajšia časť špičky zostáva nepohnutá.
D - Špička v tvare valca . Na odstraňovanie zvyškov laku, tvrdej kože a na brúsenie.
E-Špička určená na odstránenie vrastených nechtov.
F - Okrúhla zafírová malá hlava, na odstránenie jemnej kožky pri nechte.
Aj na kurie oká a pľuzgiere.
Frézka MEDEL Expert Manicure & Pedicure je ideálnym riešením na odstraňovanie suchej, stvrdnutej kože, kurích ôk a pľuzgierov!
LED svetlo integrované v prístroji.
Pre čo najlepšiu viditeľnosť a presnosť počas ošetrenia na nechtoch slúži LED svetlo integrované v prístroji. LED svetlo je umiestnené nad rotujúcim hrotom vo frézke, ktorá svieti počas celého ošetrenia. Svetlo zaručuje lepšiu viditeľnosť povrchu nechtov, mäkkých a tvrdých koží.
Rýchlosť meníte prepínaním.
Prístroj počas ošetrenia môže meniť svoju rýchlosť prepínaním. Vďaka týmto možnostiam sa liečba stáva príjemnejšou, dá sa urobiť rýchlejšie a dosiahne sa požadovaný efekt. Otáčanie špičiek sa môže uskutočňovať v dvoch smeroch, vpravo aj vľavo. Rýchlosť otáčania je možné nastaviť veľmi pomaly a zvýšiť s potrebou nastavenia až do extrémne rýchleho otáčania.
Na frézku MEDEL Manicure & Pedicure Expert sa vzťahuje 3-ročná záruka.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnkový tovar
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: TRUE
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: