Prvá požičovňa hračiek v Nitre. U nás na ChildHood.sk 🧡

MEDEL IONIC SAUNA Sauna na čistenie a hydratáciu tváre

Kód: BBSTOW005698
Neohodnotené
Značka: MEDEL
42,86 €
Skladom u dodávateľa - 14 pracovných dní


Domáca sauna Medel s 2 dostupnými funkciami - iónová sauna a parná sauna. Pripravte si tvár dokonale pre ďalšie fázy starostlivosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pripravte si tvár dokonale pre ďalšie fázy starostlivosti.
Molekuly kondenzovanej vody, premenené na jemnú vyhriatu paru, sa dostanú do hlbších vrstiev pokožky, zanechávajúc ju jemnú a mierne zvlhčenú, nielen vo vrchných vrstvách. Koža po 15 minútach ošetrenia Medela Ion Sauna je pripravená aplikovať vrstvu zvoleného ošetrujúceho krému alebo vykonať inú liečbu, napr. Čistenie alebo hlboké zvlhčenie.
Ionizačná funkcia.
Medel Ionic Sauna je vybavená ionizátorom, ktorý vytvára ultra malé častice pary, čo uľahčuje prenikanie do pokožky. Ióny zlepšujú hydratáciu pokožky a zvyšujú hladkosť vonkajšej kože. Ovplyvňujú aj stav dermy. Rovnako ako v profesionálnom kozmetickom salóne, môžete začať ošetrenie tváre otvorením pórov a stimuláciou cirkulácie prúdom pary.
S kožou pripravenou týmto spôsobom môžete ľahko odstrániť nečistoty, ktoré vznikajú nielen z vonka, ale aj vo vnútri pokožky. Každý typ starostlivosti o tvár prinesie dlhšie trvajúci účinok.
Najnovšia generácia zariadenia.
Domáca sauna od spoločnosti Medel je najnovšou generáciou zariadenia, ktoré produkuje ultra-jemnú paru, malé molekuly vody, ktoré prenikajú oveľa hlbšie ako pomocou iných domácich metód. Vďaka moderným riešeniam a jednému prúdu pary, ióny vody prenikajú cez pokožku, sú ešte jemnejšie, hladšie a príjemnejšie na dotyk ako predtým.
Čas prípravy na použitie a použitie.
Od spustenia sauny je prietok pary pripravený po asi 1 minúte.
Len nastavte saunu vo vzdialenosti asi 25 cm od tváre a relaxujte. Ak je prúd príliš teplý, zväčšte vzdialenosť od tváre. Odporúčaná doba liečby je 15 minút, možno ju vykonať 2 až 3 krát týždenne. Koža na tvár potrebuje čas na odpočinok a regeneráciu medzi jednotlivými ošetreniami.
POZOR!
Môžete nastaviť uhol sklonu dýzy pary, ale musíte to urobiť pred spustením zariadenia, po spustení pary by mohla popáliť ruku.
Schéma prevádzky a používania.
Obrázok v obrázkovej prílohe):
a) Priloženú odmerku naplňte destilovanou vodou
b) Vyberte nádrž zo sauny a odskrutkujte veko so závitom.
c) Destilovanú vodu nalejte do nádržky, pričom hladinu vody udržiavajte medzi úrovňou Min a Max. Ak je nádrž naplnená na maximálnu úroveň, voda by mala stačiť na 15 minút prevádzky. Uzatvorte nádobu so závitom.
d) Vložte nádrž späť do zariadenia. Mal by tam byť zvuk kliknutia.
e) Nastavte trysku podľa svojich potrieb. (Poznámka - trysku neupravujte, keď zariadenie pracuje!).
Začnite s aplikáciou.
Záruka 3 roky.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnkový tovar
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: TRUE
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: