10% zlava s kodom: JANUAR. Platí len do 2.2.23. Zlava sa nedá uplatniť na akciový tovar.

MEDELA SNS Systém podpory kŕmenia

Kód: BBSTOW007074
10% zľava kód: JANUAR
Neohodnotené
Značka: Medela
58,90 €
Skladom u dodávateľa (3 ks)
Môžeme doručiť do:
13.2.2023
Systém MEDELA SNS podporuje vytvorenie jedinečného vzťahu medzi matkou a dieťaťom, ktorý motivuje k zlepšeniu dojčenia. To sa dá dosiahnuť tým, že sa novorodencovi poskytne systém, ktorý podporuje prísun ďalšieho mlieka pri satí z prsníka. Matky vďaka Medela SNS môžu dojčiť v situáciách, keď je to zvyčajne nemožné. Medela SNS tiež pomáha dojčatám cvičiť sací reflex. Výhody systému MEDELA SNS: Môže sa použiť, keď sú potrebné ďalšie prísady v materskom mlieku (napr.vitamíny, lieky a pod.) Môžu ho používať matky, ktoré produkujú alebo si myslia, že produkujú príliš málo mlieka Pomáha stimulovať dojčenie kŕmením z prsníka. Učí dieťa, aby správne vysalo prsník pomocou vákua. Systém podpory kŕmenia sa skladá z fľaše naplnenej materským mliekom, alebo živinami , alebo liekmi , ktoré sa dieťatku musia podávať na základe doporučenia lekára. Fľašu špeciálneho dizajnu si môžete zavesiť na krk pomocou šnúrky, alebo jednoducho položiť na plece aj pod oblečenie. Veľmi tenké, ohybné hadičky pripojené k matkiným bradavkám umožňujú dieťaťu piť mlieko a tiež vitamíny, alebo lieky podávané prostredníctvom hadičiek vystupujúcich z fľaše. Po vyčistení môžete Medelu SNS znovu používať podľa pokynov. Kapacita fľaše je 150 ml. Záruka 2 roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dojčíte aj keď je to zvyčajne nemožné.
Matky vďaka Medela SNS môžu dojčiť v situáciách, keď je to zvyčajne nemožné. Medela SNS tiež pomáha dojčatám cvičiť sací reflex.
Výhody systému MEDELA SNS.
Môže sa použiť, keď sú potrebné ďalšie prísady  v materskom mlieku (napr.vitamíny, lieky a pod.)
Môžu ho používať matky, ktoré produkujú alebo si myslia, že produkujú príliš málo mlieka.
Pomáha stimulovať dojčenie kŕmením z prsníka.
Učí dieťa, aby správne vysalo prsník pomocou vákua.
Systém podpory kŕmenia sa skladá z fľaše naplnenej materským mliekom, alebo živinami, alebo liekmi , ktoré sa dieťatku musia podávať na základe doporučenia lekára. Fľašu špeciálneho dizajnu si môžete zavesiť na krk pomocou šnúrky, alebo jednoducho položiť na plece aj pod oblečenie. Veľmi tenké, ohybné hadičky pripojené k matkiným bradavkám umožňujú dieťaťu piť mlieko a tiež vitamíny, alebo lieky podávané prostredníctvom hadičiek vystupujúcich z fľaše.
Po vyčistení môžete Medelu SNS znovu používať podľa pokynov.
Kapacita fľaše je 150 ml.
Záruka 2 roky.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnkový tovar
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: TRUE
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: