Prvá požičovňa hračiek v Nitre. U nás na ChildHood.sk 🧡

MEDELA SpecialNeeds dojčenská fľaša pre deti s ráštepom pery, podnebia a inými problémami

Kód: BBSTOW007073
Neohodnotené
Značka: Medela
32,74 €
Skladom u dodávateľa (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
21.6.2023


Súprava SpecialNeeds je určená pre dojčatá, ktoré nemôžu byť prirodzene dojčené kvôli určitým neurologickým syndrómom alebo rozštiepeniu pery alebo podnebia. Je určená pre deti: s problémom sania s rozštiepeným perou a / alebo podnebím slabých a predčasne narodených detí detí s Downovým syndrómom detí s neurologickými ochoreniami Súprava cumlíkov je navrhnutá tak, že dieťa, ktoré nedokáže vytvoriť vákuum, môže dostať jedlo stlačením. Vďaka jednoprúdovému ventilu sa nedostáva vzduch do cumlíka. Prietok mlieka je regulovaný vďaka štrbinovému ventilu. Výhody použitia súpravy SpecialNeeds. Sada SpecialNeeds je k dispozícii s cumlíkom v štandardnej veľkosti. Ak veľkosť ústnej dutiny dieťaťa vyžaduje použitie menšieho cumlíka, môžete ho vymeniť za Mini SpecialNeeds. Tvar cumlíkov pomáha opatrovateľovi nájsť správnu pozíciu (tri rôzne intenzity toku). Rozdeľovací ventil je citlivý na akékoľvek pokusy o získanie mlieka a úplne sa uzavrie, keď chce dieťa prestať. Jednosmerný ventil bráni vstupu vzduchu do cumla. Po vyčistení sa môže set SpecialNeeds znovu použiť podľa pokynov. OBSAH BALENIA: 1 ks Fľaša 150 ml, 1 ks skrutkovací uzáver, 1 ks ventil, 1 ks membrána, 2 ks cumlíkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada cumlíkov SpecialNeeds je určená pre bábätká, ktoré si v dôsledku určitých syndrómov a neurologických porúch alebo rázštepu pery či podnebia nedokážu vytvoriť podtlak.

Určené pre deti:

  • mať problémy so saním

  • s rázštepom pery a/alebo podnebia

  • oslabené dojčatá

  • s Downovým syndrómom

  • s neurologickými poruchami

Cumlík bol navrhnutý tak, aby dieťa, ktoré nie je schopné vytvoriť podtlak, mohlo získať mlieko stláčaním. Vďaka jednosmernému ventilu sa do cumlíka nedostane vzduch. Opatrovateľka reguluje prietok mlieka vďaka štrbinovému ventilu.

Výhody používania sady cumlíkov SpecialNeeds

Sada cumlíkov SpecialNeeds je dostupná v štandardnej veľkosti. Ak si veľkosť úst vášho dieťaťa vyžaduje menší cumlík, môžete ho nahradiť Mini SpecialNeeds.

Linka na bradavke pomáha opatrovateľovi nájsť správnu polohu (tri rôzne intenzity prietoku).

Štrbinový ventil je citlivý na akékoľvek pokusy o kŕmenie a úplne sa uzavrie, keď si dieťa chce dať prestávku. Jednosmerný ventil zabraňuje vniknutiu vzduchu do vsuvky.

Cumlík SpecialNeeds je možné po vyčistení znova použiť podľa pokynov súpravy.

SpecialNeeds možno použiť s dvoma rôznymi veľkosťami cumlíkov.

  • Katalógové číslo: TOW007073
  • EAN kód: 7612367003063
  • Produktová skupina: Dojčenie
  • Sadzba dane: DPH 5 %

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnkový tovar
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: TRUE
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: