Prvá požičovňa hračiek v Nitre. U nás na ChildHood.sk 🧡

Miniland Kocky, poháriky a vedierka - rôzne tvary, 12m-2r

Kód: BBSMLZ96285
Neohodnotené
Značka: Miniland
16,38 €
Skladom u dodávateľa (1 ks)
Môžeme doručiť do:
21.6.2023


Malé deti milujú organizovať a stavať predmety, aby ich potom mohli zhodiť, čo ich robí veľmi šťastnými. Poháriky rôznych veľkostí, farieb a vzorov im poskytnú takú radosť. Na každom poháriku sú aj čísla, zvieracia grafika a tvary.

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetko v jednom vedierku.
Všetky poháriky môžu byť uložené vo vedierku s rukoväťou, ktoré nezaberá takmer žiadny priestor. Vedierko môže byť dieťatku k dispozícii takmer okamžite, keď sa s ním chce zahrať.
Hračka s mnohými možnosťami.
Vedierko tiež slúži na triedenie 4 kociek rôznych geometrických tvarov. Maximálna výška veže postavenej z pohárov je viac ako 95 cm!
Sada obsahuje:
-11 pohárov
-1 vedierko
-4 kocky rôznych tvarov
Dieťa rozvíja:
-Aktívnu zábavu
-Vizuálnu a motorickú koordináciu
-Priestorovú orientáciu
-Rozpoznanie tvarov a farieb
Kinestetická inteligencia.
Kinesthetic Intelligence je schopnosť používať telo na vyjadrenie pocitov a myšlienok, ako aj schopnosť produkovať alebo transformovať veci rukami. Je to inteligencia, ktorú majú športovci, tanečníci, rovnako ako umelci, mechanici alebo chirurgovia. 
Logické myslenie a matematika.
Logicko-matematická inteligencia spočíva v schopnosti vykonávať matematické operácie, analýzy logických problémov a vedecké štúdium problémov - zahŕňa schopnosť detekovať vzory a používať pritom rozum a logické myslenie. 
Vizuálne a priestorové vnímanie.
Schopnosť presne vnímať vizuálny svet a reprodukovať, manipulovať a upravovať aspekty vnímania. Vizuálna priestorová inteligencia sa zaoberá tvarmi, vzormi, návrhmi a celým farebným spektrom - ako aj umiestnením a vzťahom objektov vo vesmíre, vrátane vzdialenosti a smeru. Zahŕňa našu schopnosť vizualizovať, snívať a predstaviť si.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: TRUE
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: