Miniland Superpegs Puzzle - 32 častí, 2r-5r

Neohodnotené
Značka: Miniland
Skvelá hra pre dieťa, keď nemôže tráviť čas vonku. Prvé Puzzle, pri ktorom dieťa objaví kúzlo tvorenia obrázkov pomocou kolíkov, ktoré sú farebne odlíšené, aby vytvorili pestré a veselé obrazce.
Dostupnosť Do 5 pracovných dní (1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.3.2024
Možnosti doručenia
Kód: BBSMLZ45319
19,90 €
Miniland Superpegs Puzzle - 32 častí, 2r-5r
Neohodnotené
Značka: Miniland
Naučte dieťa hrať sa s Puzzle.
Prvý kontakt dieťaťa s puzzle. Tieto veľké puzzle-kolíky s geometrickými tvarmi poskytnú vašemu dieťaťu obrovské množstvo vzdelávania a zábavy. Dieťa bude môcťvykonať presné pohyby tým, že na dosku s námetom pripojí kolíky zodpovedajúcej farby.
Nechajte dieťa hádať, čo vytvorí.
Ideálne na vytvorenie detského kúzla. Dieťa až po vyplnení podložky presne určí, čo obrázok znamená.
Sada obsahuje: 
-1 kufrík
-32 Superpegs - kolíky rôznych tvarov
-4 rôzne podložky
Pomáha dieťaťu vyvýjať sa.
Vizuálna a motorická koordinácia,  tvorivosť a hranie sa podľa fantázie, priestorová orientácia, tvary a farby to všetko dieťa používa a rozvíja pri hre s touto hračkou. 
Kinestetická inteligencia.
Kinesthetic Intelligence je schopnosť používať telo na vyjadrenie pocitov a myšlienok, ako aj schopnosť produkovať alebo transformovať veci rukami. Je to inteligencia, ktorú majú športovci, tanečníci, rovnako ako umelci, mechanici alebo chirurgovia. 
Logické myslenie a matematika.
Logicko-matematická inteligencia spočíva v schopnosti vykonávať matematické operácie, analýzy logických problémov a vedecké štúdium problémov - zahŕňa schopnosť detekovať vzory a používať pritom rozum a logické myslenie. 
Sociálna angažovanosť.
Schopnosť poznať seba a ostatných je neodcudziteľnou súčasťou ľudskej existencie. Sociálna inteligencia je kolektívnou mierou sebauvedomenia a sociálneho povedomia, rozvíjajúceho sa sociálneho presvedčenia a postojov a schopnosti a ochoty riadiť zložité sociálne zmeny.
Kategória: Hračky
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: TRUE
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: