Prvá požičovňa hračiek v Nitre. U nás na ChildHood.sk 🧡

MOLNLYCKE MEPITEL ONE Jednostranný kontaktný obväz 17 x 25 / bal. 5 ks

Kód: BBSTOW007086
Neohodnotené
Značka: MOLNLYCKE
ZADARMOZADARMO
MOLNLYCKE MEPITEL ONE Jednostranný kontaktný obväz 17 x 25 / bal. 5 ks
196,31 €
Skladom u dodávateľa - 14 pracovných dní


Jednostranné kontaktný obväz, ktoré poskytuje účinnú ochranu rany a okolitej kože. Mepitel® One je jemná a účinná kontaktná vrstva založená na jedinečnej technológii Safetac®. Otvorená štruktúra umožňuje efektívny prenos exsudátu rany do sekundárneho obväzu a jednoduché podávanie lokálnych liekov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduchá aplikácia.
Jednostranná adhezívna vrstva uľahčuje aplikáciu obväzu, ktorý pevne priľne ku koži obklopujúcej ranu, čím sa minimalizuje riziko macerácie.
Obväz pozostáva z:
-kontaktnej vrstvy Safetac
-priehľadnej, flexibilnej, tenkej a perforovanej polyuretánovej fólie
Technológia Safetac.
Ide o unikátnu, patentovanú technológiu priľnavosti, ktorá minimalizuje bolesť a traumu pri výmene obväzu a zabraňuje šíreniu exsudátu.
Indikácie a spôsoby aplikácie.
Obväz Mepitel One s technológiou Safetac chráni oblasť rany a okolitú kožu. Zabraňuje prilepeniu obväzu na spodinu rany, čím sa minimalizuje bolesť a stav zranenia. Je určený na liečbu širokého spektra rán, ako sú kožné trhliny a odreniny, chirurgické rezy, popáleniny 2. stupňa, pľuzgiere, tržné rany, kožné štepy s čiastočnou a plnou hrúbkou, diabetické vredy, žilové a arteriálne vredy. Krytie by sa malo používať spolu s vložkami Mesorb® alebo Mextra® Superabsorbent (v prípade silne secernujúcich rán) a tiež s fixáciou obväzom Tubifast®
14 dní nerušeného ekonomického liečenia.
Obväz možno ponechať na rane až 14 dní, aby sa predišlo poškodeniu rany alebo poškodeniu novo zahojeného tkaniva. Drží na svojom mieste a nevysychá, čo by mohlo spôsobiť zhoršenie zranenia a bolesť. Priehľadnosť obväzu umožňuje kedykoľvek posúdiť priebeh liečby.
Zvyšuje efektívnosť liečby.
Obväz Mepitel podporuje nerušené hojenie rán a zvyšuje nákladovú efektívnosť liečby.
Šetrenie peňazí.
Náklady na liečbu boli analyzované v 13 krajinách v rámci širokého spektra indikácií. Výsledky ukazujú, že obväzy Mepitel znižujú náklady v oblastiach, ako sú zranenia, popáleniny, štepy, natrhnutie kože a chirurgia rúk, a to aj na trhoch s nízkymi príjmami.
Dostupné vo veľkostiach:
7,5 x 10 cm / krabica 10 ks
10 x 18 cm / bal. 10 ks
17 x 25 cm / bal. 5 ks

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnkový tovar
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: