10% zlava s kodom: JANUAR. Platí len do 2.2.23. Zlava sa nedá uplatniť na akciový tovar.

NOVAMA HOPE Rýchly tehotenský test, 10ks

Kód: BBSTOW013564
10% zľava kód: JANUAR
Neohodnotené
Značka: NOVAMA
5,80 €
Skladom u dodávateľa - 14 pracovných dní
Novama Hope je rýchly a jednoduchý test tehotenstva. Domáce tehotenské testy sú najlacnejšou a najčastejšie zvolenou metódou detekcie tehotenstva. V tele detegujú choriónový gonadotropín (hCG), t.z. tehotenský hormón, čo naznačuje, že oplodnené vajíčko sa implantovalo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Novama Hope je rýchly a jednoduchý test tehotenstva.
Chromatografická imunoanalýza na detekciu ľudského chorionického gonadotropínu (hCG) vo vzorkách moču s cieľom pomôcť včasnému odhaleniu tehotenstva profesionálnymi aj domácimi používateľmi. Domáce tehotenské testy sú najlacnejšou a najčastejšie zvolenou metódou detekcie tehotenstva. V tele detegujú choriónový gonadotropín (hCG), t.z. tehotenský hormón, čo naznačuje, že oplodnené vajíčko sa implantovalo.
Kedy urobiť tehotenský test?
Nie je prekvapujúce, že každá žena by chcela vedieť výsledok tehotenského testu čo najskôr. Z tohto dôvodu veľa žien vykonáva až niekoľko tehotenských testov len niekoľko dní po pohlavnom styku. To nedáva zmysel, pretože výsledok bude rovnako pravdepodobne negatívny. Choriónový gonadotropín sa produkuja až po implantácii oplodneného vajíčka do endometria, a to sa nestane v priebehu niekoľkých hodín. Preto sa domáci tehotenský test najlepšie robí najskôr 10 dní po možnom oplodnení.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnkový tovar
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: