5% zľava po zaregistrovaní. Zľava sa nedá uplatniť na akciový tovar.

NOVAMA OXIPULSO Pulzný oxymeter, biely

Kód: BBSTOW002533
Neohodnotené
Značka: NOVAMA
21,90 €
Skladom u dodávateľa (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
20.2.2023
Miniatúrne zariadenie na meranie úrovne saturácie krvi a pulzu. Koncentrácia kyslíka v krvi je dôležitý parameter dýchania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zistí potenciálne nebezpečenstvo.
Niektoré respiračné ochorenia môžu spôsobiť pokles SpO2 v krvi. Iné príčiny, ako je abnormálne fungovanie tela, chirurgické operácie alebo poranenia spôsobené niektorými lekárskymi vyšetreniami, môžu viesť k ťažkostiam pri zásobovaní tela kyslíkom. Príznaky poklesu SpO2 v krvi sú závraty, impotencia, vracanie, atď. Závažné príznaky môžu byť hrozbou pre ľudský život. Preto je pre pacienta dôležité, aby zistil potenciálne nebezpečenstvo.
Moderná OLED obrazovka.
NOVAMA OXIPULSO je vybavený modernou OLED obrazovkou s možnosťou voľby jedného zo 4 režimov zobrazenia aj s priebehom signálu a priebehom impulzov, ako aj s takými pokročilými funkciami, ako je funkcia alarmu.
Ovládanie jedným tlačidlom, až 600 meraní na 2 batérie.
Pulzný oxymeter NOVAMA OXIPULSO sa ľahko ovláda iba jedným tlačidlom. Vďaka použitiu energeticky úspornej obrazovky a automatickému vypnutiu po 8 sekundách od odstránenia prsta môže prístroj vykonať až 600 meraní pri použití 2 batérií. Na obrazovke pulzomerta sa zobrazuje okrem potrebných údajov aj údaj o stave batérie. V prípade potreby je možné zapnutie a vypnutie zvuku.
Technické parametre:
-Rozmery 6,2 x 3,5 x 3,1 cm,
-Hmotnosť zariadenia 60 g,
-Rozsah merania saturácie (SpO2) 70% - 100%: ± 2 číslice,
-Rozsah merania impulzov 25 - 250: ± 3 číslice.
-Záruka 2 roky.

Dodatočné parametre

Kategória: Oxymetre
Farba: Biela
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: TRUE
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: