Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, ŠŤASTIE: olej zlodejov, škorica, pomaranč, 3x10ml

Neohodnotené
Značka: Optima Natura


Sada ŠŤASTIE obsahuje tri originálne 100% prírodné éterické oleje v 10 ml fľaštičkách Optima Natura v elegantnom darčekovom balení, ideálne pre aromaterapiu.
Dostupnosť Skladom - Doručíme do 4 pracovných dní (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.9.2023
Možnosti doručenia
Kód: BBSTOW016529
5,74 €
Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, ŠŤASTIE: olej zlodejov, škorica, pomaranč, 3x10ml
Neohodnotené
Značka: Optima Natura

Olej zlodejov.
V 15. storočí v období morovej pandémie vo Francúzsku okrádali štyria zlodeji domovy zomierajúcich a chorých. Neinfikovali sa však smrteľnou baktériou. Tajomstvo ich zdravia spočívalo v použití zmesi prírodných éterických olejov: klinček, citrón, škoricová kôra a listy, eukalyptové a rozmarínové oleje. Zlodeji si ho natreli na ruky, uši, nohy a okolo úst a nosa. Receptúru tejto silnej zmesi začali používať aj lekári, ktorí si navliekali 
masky s charakteristickými zobákmi. Boli plné zvyškov látky namočenej v Zlodejskom oleji, a preto aj obraz „Morového doktora“ zdobí naše obaly.
Podporuje imunitu počas chladného obdobia.
Prírodný zlodejský olej sa dá súčasne použiť na zlepšenie mikroklímy miestností, z ktorých sa chceme zbaviť všetkých patogénov,  na antibakteriálny kúpeľ alebo na aromaterapeutickú masáž. 
Natural Thieves Oil je neoceniteľným spojencom organizmu v jesennom a zimnom období. Má príjemnú korenistú vôňu, ktorá má hrejivý účinok a stimuluje imunitný systém. Aromaterapia s použitím prírodného zlodejského oleja tiež pomôže zabrániť infekcii ľudí v spoločnosti chorého. Silné bakteriálne látky ako eugenol a citronella v klinčekových a eukalyptových olejoch čistia vzduch od patogénov. 
Na zlepšenie kvality vzduchu doma použite nasledujúci recept.
1 L horúcej vody -6-10 kvapiek Thieves 'Oil. Misku s horúcou
vodou položte v miestnosti, kde chcete zlepšiť kvalitu vzduchu. Pridajte 6 - 10 kvapiek Thiefovho oleja. Zatvorte miestnosť a počkajte, kým sa voda prestane odparovať. Potom miestnosť vyvetrajte a vychutnajte si zdravú vôňu! Prírodný zlodejový olej je vhodný aj na aromatizáciu miestností použitím aromalampy.
Repelent proti hmyzu.
V letnej sezóne môžete Thief's Oil používať ako prírodný repelent proti hmyzu, ako sú komáre, muchy a kliešte. 
Upozornenie.
Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte iba zvonka a po príslušnom zriedení v súlade s metódou použitia a odporúčaniami. Nenanášajte produkt nezriedený priamo na pokožku! Pri kontakte s pokožkou môže spôsobiť alergickú reakciu. Nepoužívajte do inhalátorov. Zabráňte kontaktu s očami. Okamžite vypláchnite oči, ak s nimi produkt príde do styku. Nepoužívajte výrobok bezprostredne pred vystavením pokožky slnečnému žiareniu a umelému UV žiareniu (napr. Solária, kremenné žiarovky).
Neriedený produkt má okrem iného:
Nebezpečné vlastnosti:
-Horľavá kvapalina a pary.
-Škodlivý pri požití.
-Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.
-Dráždi pokožku.
-Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.
-Dráždi oči.
-Toxický alebo veľmi toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Aby sa eliminovali nežiaduce alergické reakcie, odporúča sa pred použitím vyskúšať na malom fragmente pokožky (rozpustiť kvapku oleja v lyžici rastlinného oleja a naneste na pokožku). 

Škoricový esenciálny olej.
Používa sa na ošetrovateľské účely, ale aj na liečenie. Pacienti, u ktorých bola diagnostikovaná hubová choroba, napríklad v ústnej dutine ho najčastejšie používajú. Funguje antifungálne, antibakteriálne, je výborným antioxidantom. Liečba peptického vredu a iných ochorení v gastrointestinálnom trakte (vrátane syndrómu dráždivého čreva, nadúvania, chronickej hnačky).
Elixír mladosti.
Je považovaný za elixír krásy a mladosti. Pridaný do kozmetických prípravkov sa vyznačuje spevňujúcim a vyhladzujúcim účinkom kože. Spolu s pelargónom a grapefruitom má vynikajúce anticelulitídne vlastnosti. Je preukázané, že škoricový olej tiež spomaľuje proces starnutia pokožky.
Efektívny aj proti infekciám, vhodný ako repelent.
Efektívne bojuje proti infekciám horných dýchacích ciest, kašľu, chrapľavosti, výtoku z nosa. Posilňuje imunitu.
Je tiež liekom proti bolesti - je vhodné ho použiť pri reumatoidných ochoreniach. Pôsobí tiež ako repelent pri osviežovaní vzduchu. Nemajú ho radi komáre.
Použitie:
Kúpeľ:
 3-6 kvapiek do vane naplnenú teplou vodou
Masáž:
 2 kvapky esenciálneho oleja do lyžice masážneho oleja
Zložka kozmetiky:
Pridať niekoľko kvapiek do balzamu, vyživujúceho krému, peelingu...
Na aromatizáciu miestností:
Zvlhčovačom a aromalampou - 5 kvapiek na 1 liter vody.
Upozornenie.
Škoricový olej je produkt pre vonkajšie použitie! Držte ho mimo dosahu detí. Pred použitím je potrebné vykonať alergický test. Olej by nemali používať tehotné ženy.
Oleje by sa nemali používať na inhaláciu.
Objem: 10ml.

Osviežujúca vôňa, liečebné účinky.
Pomarančový olej sa získava procesom lisovania pokožky zrelých pomarančov za studena. To zaručuje krásnu citrusovú farbu , osviežujúcu vôňu a najcennejšie zlúčeniny, ako je linalool, citral a limonén. 
Olej sa tiež používa ako prostriedok proti akné.
Pomarančový olej má tonizujúci, protizápalový a bakteriostatický účinok. Pomarančový olej je široko používaný farmaceutickými a kozmetickými spoločnosťami. Pridáva sa do látok, ktoré sa používajú ako súčasť liečby proti akné. Pretože má spevňujúci účinok, často sa pridáva do pleťovej vody a do prípravkov proti celulitíde.
Často sa používa pri výrobe osviežovačov vzduchu.
To všetko kvôli sladkej, povzbudzujúcej vôni.
AKO POUŽÍVAŤ OLEJE DOMA.
Na kúpanie:
Pridajte 3-6 kvapiek do vane naplnenej teplou vodou.
Na masáž:
Pridajte 2 kvapky éterického oleja na lyžicu masážneho oleja.
Na aromatizáciu miestnosti:
Použitím so zvlhčovačmi a sprejmi (5 kvapiek na 1 liter vody).
Ako kozmetický výrobok na starostlivosť o jednotlivé časti tela:
Zmiešajte so štandardným základom, ako je olivový olej alebo výživný krém. Aj keď pomarančový olej nie je toxický, nie je jedlý. Môže byť použitý iba na vonkajšie použitie! Olej môže senzibilizovať a dráždiť, takže ho nemožno použiť priamo na pokožku. Pred prvým použitím by sa mal vykonať test na alergiu. Po nanesení pomarančového oleja na pokožku ho nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.
Upozornenie.
Pomarančový olej sa neodporúča deťom, tehotným a dojčiacim ženám.  Informácie o vlastnostiach a použití prírodných éterických olejov na našom webe je prevzatý z literatúry a publikácií z oblasti aromaterapie. Majú informatívny charakter a žiadne choroby by sa nemali liečiť bez konzultácie s lekárom. Olej by sa nemal používať na inhaláciu pomocou inhalátora.

Kategória: Doplnkový tovar
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: