Optima Natura Prírodný esenciálny olej, Čajovníkový, 10 ml

Neohodnotené
Značka: Optima Natura


Prírodný čajovníkový olej má až 90 zlúčenín, ktorých vlastnosti sú bakteriobické a protizápalové. Je to vynikajúce antiseptikum, ničí plesne a vírusy.
Dostupnosť Skladom - Doručíme do 4 pracovných dní (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.9.2023
Možnosti doručenia
Kód: BBSTOW009671
4,92 €
Optima Natura Prírodný esenciálny olej, Čajovníkový, 10 ml
Neohodnotené
Značka: Optima Natura
Proti seborei, akné, lupinám a bradaviciam.
Prevencia a liečba preležanín a omrzlín jednotlivých častí tela. Má protizápalové, protisvrbiace a regeneračné vlastnosti, dokonale čistí pokožku a normalizuje činnosť mazových žliaz. Má sťahujúci účinok, preto sa odporúča v boji proti rozšíreným pórom tváre a urýchľuje proces hojenia rán a vyrážok. Bojuje proti kožným infekciám, ale má tiež upokojujúci účinok.
Masáž čajovým olejom upokojuje pri prechladnutí a chrípke.
Použitie čajového oleja je účinné pri infekciách uší, rôznych druhoch dýchacích ciest, chronických migrénach, zápaloch vedľajších nosových dutín, oparoch, orálnych infekciách, infekciách pohlavných orgánov alebo infekciách močových ciest.
Zmierňuje príznaky kŕčových žíl, posilňuje systém prirodzená imunita tela, znižuje zlý obeh a problémy so srdcom.
Má tiež upokojujúce vlastnosti.
Jeho vôňa sa veľmi často používa pri relaxačnej aromaterapii, zmierňuje nervové napätie, psychickú a fyzickú únavu, dodáva vitálnu energiu.
Produkt je určený na vonkajšie použitie.
Neodporúča sa ho piť ani v zriedenej forme. Používa sa v domácich podmienkach, vo wellness klinikách, v kozmetických zariadeniach a na terapeutických klinikách.
Olej je dokonalý ako samostatný produkt.
 Je to jediný éterický olej, ktorý je možné nanášať priamo na pokožku bez riedenia, ako aj jednu zo zložiek, napríklad kozmetickú (vrátane krému) , masky, telového mlieka alebo gélu na umývanie tela).
Pre relaxačnú masáž:
Jednoducho ho skombinujte s tradičným masážnym olejom v pomere 2 kvapky čajovníkového oleja na 1 lyžicu masážneho oleja.
Do kúpeľa:
Do vane naplnenej teplou vodou stačí 3 - 6 kvapiek (kúpeľ by nemal trvať menej ako 20 minút). Ak sa čajový olej používa spolu s inou kozmetikou potom by spôsob jeho použitia mal závisieť od odporúčaní výrobcu týchto kozmetických výrobkov.
Čajovníkový olej je možné tiež vtierať priamo do pokožky.
Aj keď je jeho použitie úplne bezpečné, v niektorých prípadoch môže byť dráždivé alebo spôsobiť alergiu. Pred použitím stojí za to vykonať test alergie na malej časti tela, aby sa zabránilo nežiaducim reakciám.
Aj na relaxáciu.
Ak chcete využiť jeho relaxačný a sedatívny účinok, aromatizujte miestnosti s použitím tohto oleja. 5 kvapiek na 1 liter vody naliať do zvlhčovača vzduchu alebo do rozprašovača, aby ste si po chvíli užili príjemnú, jemnú vôňu čajovníka.
Upozornenie.
Čajovníkový olej by nemali používať tehotné ženy alebo ženy, ktoré dojčia. Produkt sa tiež neodporúča deťom do 3 rokov. Deti mladšie ako 3 roky by ho mali používať opatrne. V boji proti akné sa používajú prostriedky, ktoré obsahujú benzylperoxid a tretinoín. Použitia prírodných éterických olejov na našich webových stránkach sú prevzaté z literatúry a publikácií v oblasti aromaterapie. Sú informatívne a bez konzultácie s lekárom by nemali byť liečené žiadne choroby. Čajovníkový olej by sa nemal používať na inhaláciu (inhalácia pomocou inhalátora).
Kategória: Doplnkový tovar
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: