Prvá požičovňa hračiek v Nitre. U nás na ChildHood.sk 🧡
Zľava k MDD
5% sme pre Vás nastavili a ďalších 5% si viete zadať s kódom MDD.

Optima Natura Prírodný esenciálny olej, N-Active Oil, Koncentrácia, 20ml

Kód: BBSTOW018155
5% zľava kód: MDD
Neohodnotené
Značka: Optima Natura
4,67 €
Skladom u dodávateľa (5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2023


N-Active Oil Concentration je špeciálne vybrané zloženie prírodných olejov, ktorých aróma pomáha vysporiadať sa so zníženou koncentráciou, a to ako v dôsledku únavy, tak aj iných potenciálnych rušivých faktorov prostredia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cítite, že dokážete viac!
N-Active Oil je séria inovatívnych „nootropných“ aromaterapeutických produktov. Moderný životný štýl, pracovný stres a nútené súťaženie, domáce práce, intenzívna fyzická aktivita alebo naopak, jej notoricky známy nedostatok a prebytok informácií, ktoré k nám prichádzajú zo všetkých strán, príliš zaťažujú náš nervový systém. Pandémia nám tiež veľmi nepomohla.
Neakceptujete svoju aktuálnu náladu?
Zmeňte to s výhodami modernej aromaterapie s použitím 100% prírodných esenciálnych olejov od Optima Natura.
Séria N-Active Oil je umením vône, ktorá vám zlepší náladu a tým priaznivo ovplyvní aj vašu celkovú pohodu. Na základe vykonaných experimentov odborníci z Optima Natura vytvorili moderný, vhodne prispôsobený recept na jedinečné zmesi. Ich individuálne čuchové vlastnosti / vybraná vôňa poskytujú jedinečný zážitok a stimulujú zmysly.
Špeciálne vybrané zloženie prírodných olejov.
N-Active Oil Concentration je špeciálne vybrané zloženie prírodných olejov, ktorých aróma pomáha vysporiadať sa s oslabenou koncentráciou. Ako z únavy, tak aj z iných potenciálnych environmentálnych faktorov. Zapnite koncentráciu, keď to potrebujete. Počas štúdia alebo intelektuálnej práce sa cítite vyrušovaní z mentálneho úsilia, stačí použiť Koncentráciu.
Aplikácia zmesi.
Vytvorte si jedinečnú vôňu pre svoje zmysly doma, v saune, na pracovisku, vo fitness alebo v miestnosti na jogu:
Difuzéry a zvlhčovače (5 - 8 kvapiek na každý liter vody)
Vonné lampy (3 - 4 kvapky na nádrž na vodu
Motivačný kúpeľ (3 - 6 kvapiek do vane s teplou vodou)
Vlastnosti zmesových olejov.
1.Citrónový esenciálny olej
Zlepšuje duševnú pohodu, zlepšuje náladu, znižuje stres, a to všetko vďaka dopamínu a serotonínu, ktorý sa uvoľňuje, keď zacítite túto vôňu. Olej podporuje koncentráciu a zároveň zvyšuje hladinu energie.
2.Esenciálny olej z mäty
Má stimulačný účinok pri nadmernej ospalosti. Znižuje pocit únavy, duševnej tiaže a nervového napätia. Utišuje bolesti hlavy spôsobené nadmernou koncentráciou, stresom a nedostatkom spánku. Priaznivo pôsobí na psychickú kondíciu a mobilizuje k práci.
3.Rozmarínový esenciálny olej
Vo svojom zložení obsahuje limonén, linalool ale aj eukalyptol - 1,8 cineol, u ktorého je dokázané, že zvyšuje prekrvenie mozgu, zlepšuje bdelosť a koncentráciu. Jeho vôňa pomôže upokojiť myseľ, zvládnuť stres a zmierniť úzkosť. Olej je výborným stimulantom, pomáha bojovať s nízkou energiou a zlepšuje kognitívne schopnosti a koncentráciu.
V kombinácii s citrónovým olejom zlepšuje bdelosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnkový tovar
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: