ORTHO PUZZLE

ORTHO PUZZLE - líder na trhu EÚ

 

1) 100% bezpečný produkt! Náš produkt prešiel toxikologickými, technickými a klinickými skúškami. Produkt bol schválený štátnymi orgánmi pre kontrolu liečiv pre celú EU a získal štatút zdravotníckej pomôcky (ZP).

2) Použité sú ekologické, hypoalergénne farbivá, ktoré nenechávajú stopy na chodidle dieťaťa ani na povrchu podlahy. Rovnako obmedzujú akýkoľvek zápach koberčekov.

07

3) Použitie farieb a ich kombinácie podporujú tvorivé myslenie a rozvoj osobnosti.

03

4) Špeciálna úprava spodnej časti pomôcky. Jednotlivé moduly sa nekĺžu ani na hladkých povrchoch. Vhodné sú aj na podkladoch ako je laminát, linoleum, parkety a podobne.

09

5) Pri starostlivosti o zdravie dieťaťa pamätajme aj na životné prostredie. Naše koberčeky sú recyklovateľné, čo umožňuje udržiavať okolo nás čisté a harmonické prostredie.

02

6) Unikátne spojenie modulov. Aj počas dynamických cvičení zostanú zmontované súčasti ako neoddeliteľný celok.

letak

7) Ku každému balíku ponúkame leták – súbor cvikov

08

8) Najúčinnejšie cviky dosiahneme kombináciou rôznych povrchov a zmenou stupňa tlaku na chodidlo.

05

9) Rukoväť krabice je zosilnená dodatočnou vrstvou, ktorá zabraňuje poškodeniu hornej časti krabice a odtrhnutiu rukoväte pri prenášaní.

04

10) Unikátna štruktúra a široká škála povrchovej úpravy zvyšujú príjemné pocity cvičenia na kobercoch v každom veku

 
 
 

 

Ortopedický koberček ORTHO PUZZLE sa skladá z modulov, ktoré sa vzájomne spájajú na princípe „puzzle“.

ZP- masážny koberček(ortopedický) modulový značky ORTHO PUZZLE je určený predovšetkým na akupresúru reflexných zón chodidla, na ošetrenie a prevenciu plochých nôh, posilnenie svalov a vláknitého aparátu nôh a dolných končatín, ako aj striedanie mäkkých a tvrdých povrchov.Táto kombinácia stimuluje všetky potrebné receptory chodidla, prispieva k správnej tvorbe jeho fyziologických oblúkov. Masážne procedúry na týchto povrchoch sú porovnateľné s manuálnymi masážnymi procedúrami, ale niekoľkokrát sú účinnejšie a zaberajú menej času. Je potrebné zdôrazniť že používanie koberčeka podporuje správne formovanie a spevnenie klenby chodidiel, stimuluje krvný obeh, posilňuje imunitu. ZP ORTHO PUZZLE pomáha malým bábätkám rozvíjať ľudské zmysly. Pozitívne vplýva na vývoj dieťaťa v rannom veku, pomáha pri rozoznávaní, farieb, pomáha rozvíjať predstavivosť, hmat. Klinické testy potvrdili že používanie ZP ORTHO PUZZLE  priaznivo vplýva nie len na fyziologicky vývoj dieťaťa ale tak isto aj na psychicky, potláča depresie, úzkosti, pôsobí  ukľudňujúco. Stimulácia chodidiel pomocou masážneho koberčeka ORTHO PUZZLE, napodobňujúceho prírodné nerovnosti, je skutočným prínosom pre zdravie detí. 

 

ZP ORTHO PUZZLE, je vhodné používať formou telocviku v rôznych detských zariadeniach. Táto zdravotnícka pomôcka by nemala chýbať v žiadnom detskom zariadení ako : škôlka, škola, detské centrá , športové štúdiá, detské zdravotnícke centrá, herne a podobne.

Súčasťou ZP ORTHO PUZZLE je návod na použitie, ktorý obsahuje zoznam cvikov podľa pokynov v príručke Zoznam cvičení podľa pokynov v príručke bol zostavený výlučne pre potreby ZP masažnych koberčekov ORTHO PUZZLE. Jedná sa o nasledujúce cvičenia zvané Dupkáčik, Zajko Skákajko, Päta – špička, Ivanko – Vstávajko, Nemotorný medvedík, Slniečko, Plameniak, Loptička a Veselé húsatká. 

Myšlienka metódy liečby a prevencie plochých nôh pomocou modulárnych masážnych rohoží s rôznym terénom, priestorovou štruktúrou, rôznymi tvarmi a rozmermi, drsnosťou povrchu, vykonávanie určitých cvičení na rôznych modulových masážnych rohožiach so striedaním mäkkých a tvrdých povrchov. Táto kombinácia stimuluje všetky potrebné receptory chodidla, prispieva k správnej tvorbe jeho fyziologických oblúkov. Takéto cvičenia sú opísané v priloženom zozname cvičení. Takýto zásadne nový postup pri masáži chodidiel na týchto povrchoch je porovnateľný s manuálnym masážnym sedením, ale je niekoľkonásobne účinnejší a vyžaduje menej času.

Žiadne produkty značky ORTHO PUZZLE sa nenašli...