Espiro Bueno

672549-2_espiro-kocik-bueno

NAŠA Recenzia:

  • Espiro je poľský výrobca kočíkov, ktorý tiež vyrába kočíky značky Baby Design, a Bueno je jeden z modelov, ktoré pôvodne patrilo pod značku Baby Design.
  • Bueno má viac farebných prevedení, ale dajte si pozor, aby ste videli naživo farbu, ktorú aj chcete objednať. Pretože často nás prekvapí skutočná farba, oproti tej na fotkách.
  • Konštrukcia kočíka pôsobí veľmi kvalitne a má hmotnosť 8,9kg spolu s vaničkou je to 13,3kg, ktorá je naozaj dostatočne priestranná, so športovou časťou je to 14,3kg a športovú časť je možné zložiť spolu s konštrukciou kočíka.
  • Pri príslušenstve ku kočíku, tak ako býva pri poľských kočíkoch zvykom dostávate ku kočíku, prebalovaciu tašku alebo vak. v ktorom máte držiak na pohár, pláštenku a moskytiéru.

Popis výrobcu:

Úplný komfort používania, jedinečný vzhľad a použité látky s najvyššími parametrami kvality sú len niektoré z výhod kočíka Bueno. Kočík má modernú univerzálnu konštrukciu s grafitovou úpravou a bezúdržbové kolesá, vďaka ktorým sú vaše prechádzky jednoducho BUENO. Súprava obsahuje nový moderný ruksak. Zaujme milovníkov dizajnu a pohodlia. Kočík, je možné používať od narodenia dieťatka. Nosnosť športovej časti je až do 22 kg. Pohodlná vanička je vybavená dvojitým ventilačným systémom. Spodné vetracie okienko je vybavené systémom hot & cool - vnútorný odnímateľná clona poskytuje dodatočnú ochranu pred chladom. Ďalšou výhodou modelu Espiro Bueno je vonkajší systém nastavenia sklonu matraca vo vaničke. Strieška má dvojitú UV50 ochranu (vonkajšia látka aj špeciálna vnútorná látka striešky majú UV filter). Kočík má pohodlný systém odopínania vaničky a jedným gombíkom sa vanička zloží naplocho. Vanička je vybavená dodatočným stabilizačným systémom, ktorý zaisťuje najvyšší komfort kočíkovania na náročnejšom teréne. Sedacia čast športovej verzie kočíka Espiro Bueno je priestranná a pohodlná, vďaka čomu je ideálny aj na dlhé turistické výlety. Sedacia časť má prídavnú striešku a je ju možné zväčšiť, navyše vo vnútornej časti je integrovaná sieťka proti hmyzu. Taktiež stieška kočíka má dvojitú UV50 ochranu (vonkajšia látka aj špeciálna vnútorná látka striešky majú UV filter). Doplnkovou výbavou sedacej časti je pohodlná obojstranná vložka, mäkké vypchávky pásov a 360-stupňová barierka uľahčujúce rýchle nastupovanie do kočíka. Sedaciu časť je možne nastaviť v smere a proti smere jazdy.Opierka chrbta sa dá nastavit do úplného ľahu.Na opierke je praktické úložne vrecko. Doplnkovou výbavou vaničky, kočíka a rámu sú reflexné prvky, ktoré zaistia bezpečnosť po zotmení. Nastaviteľná rukoväť vám umožní jednoducho prispôsobiť výšku rukoväte výške rodiča, navyše má veľký uzatváreľlný nákupný košík a držiak na pohár. S kočíkom je dodávané: - sieťka proti hmyzu, ktorá je zabudovaná v strieške športovej časti a v strieške vaničky, - fólia proti dažďu na športovú časť aj na vaničku, - priestranný kôš na nákupy, - ruksak na príslušenstvo s podložkou na prebaľovanie, - držiak na nápoje, - nánožník na športovú verziu, - kryt na vaničku s praktickým vreckom na drobnosti, - fusak, - vyberateľná vložka do športovej verzie, - pohodlný makký matrac vo vaničke, - rukavnik Model 2022 sa od predchádzajuceho modelu líši: -vanička má nový ventilacným system - hot a cool, -nové prevedenie konštrukcie, -nový ruksak na prislušenstvo. Rozmery VxDXŠ: Rozloženého kočíka: 120x82x58 cm Zloženého kočíka so športovou verziou:40x80x58cm Športová verzia: 49x24x32cm Hlboká vanička: 22x82x42cm Predných/zadných kolies: 20cm x 29,5cm Hmotnosť Konštrukcie: 8,9 kg Konštrukcie so športovým prevedením: 14,3 kg Hlbokej vaničky: 4,4 kg