Espiro Husky

Naša Recenzia

  • Espiro je poľský výrobca kočíkov, ktorý tiež vyrába kočíky značky Baby Design, a Husky je jeden z modelov, ktoré pôvodne patrilo pod značku Baby Design.
  • Husky má viac farebných prevedení, ale dajte si pozor, aby ste videli naživo farbu, ktorú aj chcete objednať. Pretože často nás prekvapí skutočná farba, oproti tej na fotkách.
  • Espiro Husky má naozaj veľkú vaničku, ktorá dopraje vášmu bábätku dostatok priestoru aj v zime spolu s fusakom. Váha vaničky s konštrukciou je len 14,3kg.
  • Športová časť spolu s konštrukciou váži 14,9kg, kde športovú časť môžete zložiť spolu s kočíkom.
  • Pri príslušenstve ku kočíku, tak ako býva pri poľských kočíkoch zvykom dostávate ku kočíku, prebalovaciu tašku alebo vak. v ktorom máte držiak na pohár, pláštenku a moskytiéru.

Popis Výrobcu:

Kočík Husky je vyrobený z nepremokavých látok a má nosnosť do 22 kg! Dokonale navrhnutá a ľahšia konštrukcia kočíka. Jednoduché skladanie kočíka - ergonomické tlačidlá uľahčujú rozloženie a zloženie kočíka. Možnosť zväčšovania striešky. Vetracie okienka na strieške zabezpečia ideálnu teplotu dieťatka v horúcich dňoch. Nastavitelná podložka na nohy. Bohaté vybavenie kočíka - Winterpack: rukávnik na ruky, obojstranná deka z príjemného materiálu, fusak, termoobal na fľaše. Súčasť balenia: Kryt na vaničku s vreckom/úložným priestorom. Nánožník na športovú verziu. Sieťka proti hmyzu na vaničku. Sieťka proti hmyzu na športovú verziu. Príručná taška s prebalovacou podložkou. Pláštenka na vaničku Pláštenka na športovú verziu Obojstranná letná / zimná vložka v športovej verzii Pumpička na nafukovanie kolies. Rozdiely modelu Husky 2021 a modelu Husky 2020: -modernejší dizajn príručnej tašky -doplnený nápis "HUSKY" na konštrukcii -zmenený dizajn podnožky na nohy a vaničky -použité látky majú UV filter Technické údaje: Váha vaničky: 5,1 kg Váha kočíka s vaničkou: 14,3 kg Váha kočíka s športovou verziou:14,9 kg Váha športovej verzie: 5,7 kg Rozmer vaničky VxDXS: 22x83x35 cm Rozmer kočíka s vaničkou VxDXS: 121x81x60 cm Rozmer kočíka s športovou verziou VxDxS: 110x81x60 cm