Espiro Next Up

NAŠA Recenzia

  • Espiro je poľský výrobca kočíkov.
  • Kočík Espiro Next Up sa predáva vo viacerých modeloch, tým najpopulárnejším je bezpochyby Espiro Next Up Chrome. Ďalším modelom je Espiro Next Up Multicolor. Taktiež existujú modely ako Next Up Dragonfly, Next Up Melange či Heartleaves. 
  • Vanička spolu s konštrukciou vážia iba 14,5kg a je dostatočne veľká. Konštrukcia kočíka je pevná, je jedna z tých tvrdších.
  • Športová časť, sa dá zložiť spolu s konštrukcia a vážia spolu iba 13,75kg.
  • Pri príslušenstve ku kočíku, tak ako býva pri poľských kočíkoch zvykom dostávate ku kočíku, prebalovaciu tašku alebo vak. v ktorom máte držiak na pohár, pláštenku a moskytiéru.


Popis Výrobcu

Maximálne vybavený funkciami a príslušenstvom, s pevnou hlinikovou konštrukciou s chromovou povrchovou úpravou. Kočík je vhodný od narodenia do 4 rokov. Inováciou tohto modelu je nové zadné aj bočné ventilačné okienko a nová funkčné odložka pod nohy na športovej verzii. - vanička je jednou z najlepšie navrhnutých a vybavených vaničiek - spodná časť vaničky je vyrobená z odolného plastu, ktorý ju chráni pred poškodením - v spodnej časti vaničky je moderný nastaviteľný ventilačný systém - vanička má panoramatické okno s sieťkou, ktoré umožňuje bábätkám pozorovať svet v polohe na chrbte. - vanička má veľké vetracie okienka, ktoré oceníte v horúcich dňoch - strieška sa dá rozširovať a má so vstavanú sieťkou proti hmyzu - možnosť nastavenia opierky hlavy - v strieške vaničky je nový ergonomický úchyt na prenášanie vaničky - kryt vaničky sa upevňuje zipsom Športová verzia - možnosť nastavenia sedacej časti v smere a proti smeru jazdy - opierka na nohy, operadlo, strieška a popruhy sú plne nastaviteľné a dajú sa ľahko a rýchlo prispôsobiť potrebám dieťaťa - operadlo sa dá nastaviť do troch polôh a tiež do vodorovnej polohy - strieška sa dá jednoducho rozšíriť – rozopnutím zipsu, má veľké vetracie okná a zabudovanú sieťku proti hmyzu. - vložka s pamäťovou penou - bezpečnostné madlo je potiahnuté eko kožou, ľahko sa odníma - nánožník - kolesá sú gélové - predné kolesá majú 360o - otočný systém, je ich možné uzamknúť - kočík má moderný zabudovaný mechanizmus tlmenia všetkých kolies kryty ich chránia pred znečistením a poškodením. - priestranný kôš pripevnený k rámu na príslušenstvo s krytom na zips - rukoväť je potiahnutá ekokožou a je ju možné nastaviť - kočík sa ľahko skladá a je ho možné zložiť aj s športovou časťou Súčasťou balenia je - fusak na športovú verziu, ktorý je možné používať aj ako nánožník, taška na príslušenstvo s prebaľovacou podložkou, fólia proti dažďu, sieťky proti hmyzu - zabudované v strieškach, držiak na nápoje Rozmery: Hlboká verzia: ŠxHxV: 61x76x107 cm Rozmery vaničky: : ŠxHxV 37x76x20 cm Športová verzia: : ŠxHxV: 61x76x107 cm Zložená konštrukcia: ŠxHxV:61x76x28 cm Váha vaničky: 4,75 kg Váha hlbokej verzie:14,5 kg Váha športovej verzie: 15 kg