Espiro Only

672639_espiro-kocik-only

NAŠA Recenzia:

  • Espiro je poľský výrobca kočíkov.
  • Only má viac farebných prevedení a taktiež máte na výber z čiernej a striebornej konštrukcie kočíka.
  • Vanička spolu s konštrukciou vážia iba 10,9kg. a je dostatočne veľká. Konštrukcia kočíka je pevná, je jedna z tých tvrdších.
  • Športová časť, sa dá zložiť spolu s konštrukcia a vážia spolu iba 11kg.
  • Pri príslušenstve ku kočíku, tak ako býva pri poľských kočíkoch zvykom dostávate ku kočíku, prebalovaciu tašku alebo vak. v ktorom máte držiak na pohár, pláštenku a moskytiéru.

Popis Výrobcu:
Kočík espiro ONLY nová kolekcia 2021 Vytvorený s úmyslom slúžiť rodičom a deťom počas prvých 4 rokov života bez toho, aby ho bolo potrebné nahradiť ľahšie použiteľným kočíkom. Ultra kompaktná konštrukcia na nafukovacích kolesách Konštrukcia kočíka ONLY je určená pre rodičov a deti až do 4 rokov. Aby bol kočík čo najjednoduchší na používanie, je rám vyrobený z ľahkého hliníka, ktorý sa dá jedným pohybom ruky zložiť na minimálnu veľkosť, čo uľahčuje pohyb a uloženie vo vodorovnej aj zvislej polohe. Váži iba 7 kg. Má 4 nafukovacie kolesá s pneumatikou s behúňom, ktorý poskytuje vynikajúcu priľnavosť. Všetky kolesá majú odpruženie a predné kolesá sú otočné (predné o 360°) s aretáciou. Kočík má ergonomickú brzdu. Veľmi priestranný kôš uschová veľa príslušenstva a kryt na zips ich chráni pred vypadnutím. Teleskopicky nastaviteľná rukoväť, ktorá sa prispôsobi výške rodičov. Super ľahká, priestranná vanička Vanička kočíka espiro ONLY váži iba 3,9 kg a má priestranný interiér. Dostatočné vetranie a tepelná pohoda počas horúcich dní sú zabezpečené veľkým vetracím oknom so sieťkou na zadnej strane striešky. V chladnejších dňoch môžete vaničku použiť so špeciálnym krytom na zips a límcom na magnetky. Veľkou výhodou je kvalitný matrac a odnímateľná podšívka vyrobená z mäkkého materiálu vhodného pre deti. Vanička má predĺženú striešku a vstavanú sieť proti komárom. Multifunkčné sedadlo Ak dieťa začne sedieť a pozerať na svet, potrebuje kočík s bezpečným a pohodlným sedadlom. V espiro ONLY sa dá sedadlo nastaviť v oboch smeroch: dopredu a dozadu. Najmenší sa často cítia bezpečne, keď vidia svojich rodičov počas prechádzok a čím sú starší, tým majú väčší záujem o okolitý svet. Opierka na nohy, operadlo, strieška a popruhy sú plne nastaviteľné a dajú sa ľahko a rýchlo prispôsobiť potrebám dieťaťa. Operadlo sa dá nastaviť do polohy uplného ľahu. Strieška je predĺžená, má veľké vetracie okná a zabudovanú sieť proti komárom. Čo je pre rodičov dôležité - toto multifunkčné sedadlo váži iba 4 kg. Ľahko odnímateľné madlo potiahnuté ekokožou. Kočík je vyrobený z nepremokavých látok, ktoré majú UV filter 50+UV. Súčasťou balenia je: - hliníkový rám so 4 nafukovacími kolesami - vanička so strieškou a matracom - kryt vaničky - sedadlo so strieškou a 5-bodovými pásmi - madlo potiahnuté eko-kožou - nánožník - taška s termoizolačnými vreckami - prebaľovacia podložka Model 2021 sa od predchádzajuceho modelu líši: - zmenenou vaničkou - doplnený kvalitný matrac vo vaničky - ochranné folie proti dažďu v cene kočíka - v komplete su adaptere vďaka ktorým je vanička vyššia Rozmery (v x d x š): Kočík s vaničkou: 110 x 90-100 x 60 cm / 10,9 kg Vanička: 20x 75 x 34 cm / 3,9 kg Športový kočík: 110 x 90-100 x 60 cm /11 kg Sedadlo: 48 x 25 x 34 cm / 4 kg Zložený so sedadlom: 33 x 70 x 60 cm / 11 kg Zložená konštrukcia: 33x 70 x 60 cm / 7 kg Predné kolesá: 17,5 cm Zadné kolesá: 25,5 cm