Junama Air

NAŠA Recenzia

  • Junama je poľský výrobca kočíkov.
  • Model AIR má staršiu a novšiu verziu medzi ktorými, nie sú také veľké rozdiely. Taktiež je prevedenie PREMIUM, ktorý je z ekokože.
  • Konštrukcia kočíka je veľmi kvalitná s nastaviteľným pružením na bezúdržbových kolesách. Konštrukcia kočíka Junama má hmotnosť 9,3kg a spolu s vaničkou je to 14kg pri športovej časti ešte o niečo viac, až 14,9kg. A teda určite neparí medzi ľahké kočíky. 
  • Vanička kočíka, ako už z názvu AIR vyplýva je veľmi prevzdušnená, a viete "otvoriť" kočík aj vpredu aj vzadu. 
  • Športová časť kočíka Junama AIR, tak ako pri všetkých kočíkoch od Junamy nepatrí medzi tie najväčšie, preto ak hľadáte skladnejšiu športovú časť, tu ste správne.
  • V rámci príslušenstva dostávate všetko potrebné v "základnej výbave". Batoh spolu s moskytiérkou pláštenkami, držiakom na pohár či prebaľovacou podložkou.
  • Od výrobcu Junama si viete zaobstarať "kompletné" vybavenie kočíka, kde okrem trojkombinácie, ktorá obsahuje aj vajíčko viete za zvýhodnenú cenu si zakúpiť aj fusak a rukávnik. 

Popis Výrobcu:

Predstavujeme kočík Junama AIR - dokonalý kočík 2 v 1 pre vaše rastúce dieťa. Pohodlný kočík s dvoma okienkami
s ultraľahkou konštrukciou a otočnými bezdušovými kolesami je ideálny pre cestu dieťaťa. Ďalšou výhodou je, že chráni pred UV lúčmi a zároveň je vodeodolná. AIR má priestrannú korbičku a konštrukciu vybavenú pre chôdzu v ročnom období. Elegantná konštrukcia je vybavená dodatočne nastaviteľnou absorpčnou nárazov, ktorá zaisťuje hladkosť pri jazde, keď prekážkam.

 

Moderná taška

Elegantná taška vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, vytvorená pre ženy, ktoré oceňujú štýl a zároveň potrebujú nadčasové riešenie.

Poho dlné pre každodenné prechádzky a rodinné výlety s dieťaťom.

Špeciálne navrhnuté s oddelenými vreckami, ktoré vám pomôžu pohodlne usporiadať priestor vo vnútri tašky.