Noordi AquaNAŠA Recenzia

  • Noordi je litovský výrobca kočíkov.
  • Noordi Aqua sa predáva vo viacerých farebných prevedeniach.
  • Konštrukcia kočíka je veľmi kvalitná. Konštrukcia kočíka Noordi Aqua má hmotnosť 9kg a spolu s vaničkou je to 12,2kg pri športovej časti ešte o niečo viac, až 12,25kg.A teda patrí k ľahším kočíkom. 
  • Vanička kočíka je prispôsobená aj na chladnejšie počasie, preto je tam dostatok priestoru aj na fusak. 
  • Športová časť kočíka Noordi Aqua, je dostatočne veľká, a vhodná pre deti do 4 rokov.
  • V rámci príslušenstva dostávate všetko potrebné v "základnej výbave". Batoh spolu s moskytiérkou pláštenkami, držiakom na pohár či prebaľovacou podložkou.

Popis Výrobcu:

Kočík Noordi Aqua 2v1 ponúka rodičom flexibilitu pre život v meste aj v prírode. Ultraľahká skladacia vanička, odolný podvozok, skladanie do kompaktného tvaru aj šikovný systém odpruženia sú zárukou pohodlia pre dieťa aj pre rodičov. Kombináciu 2v1 tvorí podvozok, sedák, vanička a prebaľovací batoh. Podvozok Spoľahlivý hliníkový podvozok s jednoduchým systémom skladania do kompaktného tvaru Otočné predné kolesá s aretáciou Kvalitný systém odpruženia s možnosťou nastavenia stupňa odpruženia Bezúdržbové kolesá plnené špeciálnym gélom Real-Gel™ Výškovo nastaviteľná rukoväť potiahnutá eko kožou Nožná brzda zadných kolies so systémom One-Click™ Vanička Skladacia vanička do plochého tvaru na prevážanie v aute aj na uskladnenie Po rozložení je vanička pevná a priestranná Unikátna možnosť hojdania vaničky položenej na zem do strán pre uspanie dieťaťa ako v kolíske Vnútorný poťah z bavlnenej tkaniny s antibakteriálnou technológiou SILVER-IONS™ Vyberateľný mäkký matrac Strieška so slnečnou clonou as možnosťou vetrania Zateplený vodeodolný nánožník korbičky s rozkladacou clonou s priehľadným okienkom pre dokonalú ochranu pred nepriazňou počasia Jednoduchá manipulácia s nánožníkom vďaka zipsom pre rýchly prístup k dieťaťu Sedák Pohodlné a priestranné sedadlo možno umiestniť po aj proti smeru jazdy Nastaviteľné odnímateľné madlo Zateplený nánožník s rozkladacou clonou Nastaviteľná opierka chrbta i nôh s možnosťou rovnej polohy sedadla na spanie 5-bodový bezpečnostný pás s nastaviteľnou výškou a magnetickým uzáverom Maxi strieška s možnosťou vetrania chráni dieťa pred poveternostnými vplyvmi a slnečným žiarením Bezpečnosť Textilné súčasti kočíka sú vodeodolné Ochrana proti slnečnému žiareniu (UV faktor 50+) Príslušenstvo Praktický a priestranný prebaľovací plecniak s termoizolačným vreckom a s možnosťou zavesenia na rukoväť kočíka Pláštenka, sieťka proti hmyzu a držiak na nápoje Uzatvárateľný nákupný košík Technické údaje Rozmery zloženého podvozku: 60 x 80 x 30 cm Hmotnosť samotného podvozku: 9 kg Rozmery kočíka so sedadlom: 60 x 98 x 115 cm Hmotnosť: 12,25 kg Rozmery kočíka s vaničkou: 60 x 104 x 120 cm Hmotnosť: 12,2 kg Rozmery vaničky vnútorné: 81 x 38 cm Hmotnosť: 3,25 kg