5% zľava po zaregistrovaní. Zľava sa nedá uplatniť na akciový tovar.

SEMPERCARE VINYL, ochranné vinylové rukavice bez púdru, 100ks, veľ. XL

Kód: BBSTOW007922
Neohodnotené
Značka: SEMPERCARE
32,90 €
Skladom u dodávateľa (1 ks)
Môžeme doručiť do:
20.2.2023
Transparentné ochranné rukavice sú určené na použitie pre osoby, ktoré sú vystavené nebezpečným účinkom chemikálií a mikroorganizmov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednorazové vinylové rukavice.
Sempercare Vinyl - sú vyrobené v súlade s EU normami a normami kvality AQL 1.5 / 3.6 N, a preto sú potrebným vybavením zohľadňovaným normami OHS.
Aj pre ľudí s alergiami.
Bez latexu a bez púdru ich môžu používať dokonca aj ľudia s alergiami typu I a IV. Zvyšujú pohodlie pri práci, neťahajú, netlačia a vďaka veľkostiam sa dajú dokonale prispôsobiť rukám. Majú hladký vonkajší povrch a transparentnú farbu, ktorá ovplyvňuje schopnosť kontrolovať činnosti pri práci. Sempercare VINYL sú jednorazové rukavice najvyššej kvality vyrobené zo syntetického materiálu, bez púdru. 
Popredný výrobca ochranných rukavíc.
Sempermed je popredný výrobca lekárskych a priemyselných rukavíc. Vo výskumnom stredisku Sempermed vo Wimpassingu v Dolnom Rakúsku sa neustále vyvíjajú a testujú nové produkty v úzkej spolupráci s používateľmi a odborníkmi. Wimpassing je tiež závod na výrobu chirurgických rukavíc - jediné miesto, kde sa v Európe vyrábajú latexové a polyizoprénové rukavice. Zvyšok sortimentu sa vyrába v Ázii (latexové a nitrilové rukavice v Thajsku a Malajzii, vinylové rukavice v Číne). Sempermed vyrába rukavice najvyššej kvality už viac ako 95 rokov a ako globálny technologický líder si stanovil štandardy v oblasti kvality a inovácie. Sempermed zaručuje optimálnu bezpečnosť a spoľahlivosť, najvyššiu hygienu výroby a prísnu kontrolu kvality.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné masky a štíty
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: