Prvá požičovňa hračiek v Nitre. U nás na ChildHood.sk 🧡

Visiomed France Miami Beach, slnečné okuliare, polarizačné, matná fialová

Kód: BBSTOW012382
Neohodnotené
Značka: VISIOMED
29,74 €
Skladom u dodávateľa - 14 pracovných dní


Ochrana očí pred slnkom pomocou okuliarov Visiomed Solar Tecnic. Na ochranu sietnice pred degeneráciou a poškodením očnej bulvy je nevyhnutné vybrať si slnečné okuliare s filtrom. Okuliare Visioptica majú UV 400 filter, ktorý chráni oči so 100% účinnosťou. Visiomed Solar Tecnic patria medzi najkvalitnejšie slnečné okuliare.

Detailné informácie

Podrobný popis

Antireflexný povlak dokonale odráža slnečné svetlo.
Eliminácia odrazov vďaka použitiu antireflexnej polarizačnej technológii. Užitočné najmä v meste, kde budovy a autá odrážajú slnko a oslepujú vaše oči. Zlepšujú  pohodu a videnie nad vodou a vonku. V aute pri šoférovaní budete cítiť, že po jazde máte menej unavené oči. Okrem toho nebudete cítiť ani potrebu zmeny svetla ani na veľmi jasnom slnku. Žiadne oslnenie znamená väčšiu bezpečnosť na cestách - všetko uvidíte jasnejšie a budete môcť rýchlejšie robiť správne rozhodnutia.
Pevný a odolný rám a kožené puzdro. 
Rámy sú vyrobené z vysoko kvalitného acetátu vyrobeného z prírodnej celulózy, päťkrát ručne lešteného. Súčasťou balenia je kožené puzdro pre väčšiu ochranu pred poškodením.
Rozmery.
-výška šošovky s rámom: 4,5 cm;
-šírka šošovky s rámom (medzi rámami): 14 cm;
-dĺžka rámu: 14 cm
K dispozícii v mnohých prevedeniach a farbách: fialová (bez polarizácie), drevená (bez polarizácie), zeleno-šedá, tyrkysovo-šedá, priehľadná, červená so vzorkami, hnedo-zelená, lakovaná hnedá, lakovaná čierna, lak. čierna s béžovou, Matná fialová, Zrkadlo tmavomodré s lakovanou čiernou, Zrkadlo hnedé s lakovanou čiernou, Ruby s matnou čiernou, Zrkadlo ružové s lakovanou bielou, Zrkadlo ružové s lakovanou vínovou, Tieňovaná tmavo modrá, Matná modrá, Čierna fialová, Čierna hnedá, Čierna modrá

Dodatočné parametre

Kategória: Slnečné Okuliare pre deti
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: