Prvá požičovňa hračiek v Nitre. U nás na ChildHood.sk 🧡

Visiomed Prosonic JUNIOR Sonická zubná kefka pre deti, ružová, od 3r+

Kód: BBSTOW004582
Neohodnotené
Značka: VISIOMED
10,91 €
Skladom u dodávateľa - 14 pracovných dní


Sonická zubná kefka pre deti, Visiomed Prosonic Junior je odpoveďou na trh a dopyt po detskej hygiene.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduché a efektívne čistenie.
Sonická zubná kefka odstraňuje nedostatok návykov a techník čistenia zubov, tak bežný u detí. Technika čistenia zubov sonickou kefkou je veľmi jednoduchá, no vysoko účinná. V ideálnom prípade by čistenie malo pozostávať z priloženia hlavy kefky blízko ku každému zubu a raz s ňou prejsť pohybom hore a dole po zube. Ale v prípade sonickej zubnej kefky sú prijateľné a účinné aj iné techniky, vrátane nedokonalých... Vďaka vysokej vibračnej energii prenášanej slinami v ústach čistí zubná kefka aj vtedy, keď hlava nie je v kontakte s čisteným povrchom. Sonická kefka zároveň jemne, ale účinne odstraňuje nečistoty z medzizubných priestorov a z dutín medzi ďasnom a povrchom zuba.
Odstraňuje nepriaznivé javy.
Používaním sonickej zubnej kefky sa eliminujú aj nepriaznivé javy, ktoré sa často vyskytujú pri používaní bežnej zubnej kefky - napríklad príliš silné čistenie zubov, sklon k hryzeniu a pojedaniu zubnej pasty.
Vyrobená pre deti.
Energia vibrácií v zubnej kefke Visiomed Prosonic Junior bola starostlivo upravená a vyvážená tak, aby zubná kefka čistila efektívne a zostala pre dieťa bezpečná (30 000 vibrácií za minútu so zníženou amplitúdou). Hlavy kefky Prosonic Junior majú navyše mäkké vlákna, ktoré sú šetrné k ďasnám. Podobne aj vzhľad kefky a jej ergonomický tvar bol prispôsobený potrebám detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnkový tovar
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: