VITAMMY PEARL+ White Sonická zubná kefka s funkciou čistenia, bielenia a masáže

Neohodnotené
Značka: VITAMMY
Sonická zubná kefka Vitammy PEARL+ s cestovným púzdrom.  Až 45 dní čistenia na jedno nabitie. Vitammy Pearl + má veľké vláknité štetiny Dupont so zaoblenými koncami.  82 000 pohybov hlavy za minútu odstráni bakteriálny povlak a zuby sú čistejšie než kedykoľvek predtým.
Dostupnosť Do 5 pracovných dní (2 ks)
Môžeme doručiť do:
4.3.2024
Možnosti doručenia
Kód: BBSTOW009219
51,90 €
VITAMMY PEARL+ White Sonická zubná kefka s funkciou čistenia, bielenia a masáže
Neohodnotené
Značka: VITAMMY

Praktická, vhodná aj na cesty.
Najlepšia zubná kefka je tá, ktorá udržuje tempo vášho života. Choďte na cestu po celom svete a zabudnite na nabíjanie. 45 dní čistenia na jedno nabitie. Sonická kefka Vitammy Pearl+ obsahuje púzdro pre pohodlné skladovanie a prenášanie. Môžete ho použiť doma a na ceste, je hygienické a praktické.
S pohodlným nabíjaním.
Kefka je vybavená lítium-iónovou batériou a indukčnou nabíjačkou. Nemusíte kupovať batériu a kefka je vždy po ruke.
Špeciálne štetiny Dupont.
Vitammy Pearl+ má veľké vláknité štetiny Dupont so zaoblenými koncami. Jedinečná hlava s jemným masážnym prvkom a plochou na čistenie jazyka. Staráte sa o celé ústa jednou kefkou.
Presne určí ako dlho si máte čistiť zuby.
Sonická kefka Vitammy Pearl+ po 30 sekundách odpočítava štyri fázy na dôkladné umytie každej časti úst.
Perfektná pre zubné náhrady.
Je ideálna na udržiavanie čistoty zubných náhrad, ortodontických prístrojov, koruniek, mostíkov a udržiava zuby bez zubného kameňa alebo zubného kazu.
Odstraňuje nečistoty a sfarbenie bez poškodenia zubov.
82 000 pohybov hlavy za minútu odstráni bakteriálny povlak a zuby sú čistejšie než kedykoľvek predtým. Vďaka kmitaniu a pulzujúcim pohybom jemne odstraňuje nečistoty a sfarbenie bez poškodenia skloviny alebo ďasien. Poskytuje pocit čistejších zubov po niekoľkých použitiach.
Tichá prevádzka.
<65 dB a redukcia vibrácií. Ideálna pri absencii iných čistiacich prvkov a trpezlivosti potrebnej na správne čistenie s tradičnou kefkou.
Vodeodolná kefka aj základňa.
Zariadenie a základňa nabíjania majú vodivý odpor 7 na osembodovej stupnici. Sú vodeodolné a preto nemusíte mať strach z poškodenia. Kefku používate každý deň a je opakovane namáčaná a oplachovaná vo vode. Nemusíte strácať čas na jej údržbou najmä sušením. Bola testovaná v rôznych podmienkach. Po mnohých umývaniach je stále pekná a funguje rovnako ako na začiatku.
Luxusný vzhľad.
Zubná kefka Vitammy Pearl + je klasická a štýlová. Má perleťový strieborný panel a preto v každej kúpeľni vyzerá luxusne.
3 režimy prevádzky.
Kefka má okrem svojich univerzálnych režimov prevádzky: čistenie a masáž aj funkciu bielenia. Režimy sa menia pomocou dvoch nezávislých tlačidiel. Intuitívne ovládacie prvky na čistenie zubov bez predošlých nastavení ju robia veľmi jednoducho ovládateľnou.
Obsah balenia :
-1 držiak kefky,
-2 hlavy kefky,
-1 indukčná nabíjačka,
-1 púzdro.
Záruka: 2 roky.

Kategória: Doplnkový tovar
Farba: Biela
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: TRUE
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: