VITAMMY SAT, Pulzný oxymeter s prehľadnou LED obrazovkou

Neohodnotené
Značka: VITAMMY
Lekársky certifikovaný prstový pulzný oxymeter VITAMMY Sat je moderný merací prístroj založený na overenej a spoľahlivej konštrukcii. Moderná forma symbolizuje pokročilú technológiu stabilizácie výsledku, vďaka ktorej je možné vo veľmi krátkom čase odčítať výsledok merania saturácie kyslíkom v krvi a pulzu.
Dostupnosť Skladom - odosielame ihneď (5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: BBSTOW016634
20,40 €
VITAMMY SAT, Pulzný oxymeter s prehľadnou LED obrazovkou
Neohodnotené
Značka: VITAMMY

OLED obrazovka.
Pulzný oxymeter VITAMMY sat + využíva technológiu OLED displeja, ktorá umožňuje zobrazenie jasných informácií pomocou 2 farieb. Displej OLED vám umožňuje zobraziť stĺpcový graf aj graf srdcovej frekvencie. Pulzný oxymeter má funkciu automatického otáčania obrazovky.
Jasná a ergonomická obrazovka vďaka technológii LED.
Sat pulzný oxymeter VITAMMY je vybavený veľmi prehľadným LED displejom, ktorý uľahčuje používanie a čítanie parametrov aj pri slabom osvetlení. Obrazovka pulzného oxymetra napriek vysokému jasu spotrebúva malé množstvo energie, vďaka čomu je možné vykonať niekoľko stoviek meraní na jednej sade batérií.
Odolný pulzný oxymeter, na ktorý sa môžete spoľahnúť.
Pulzný prstový oxymeter VITAMMY Sat sa vyznačuje špeciálnym dizajnom krytu, ktorého okraje sú pokryté pružným materiálom odolným voči pádom a poškodeniu. Hrany absorbujú vibrácie a chránia jemnú elektroniku vo vnútri.
Mäkký a pohodlný pri meraní saturácie.
Otvor na prst je vystlaný mäkkým, na dotyk chladivým materiálom. Časté merania nie sú v žiadnom prípade problémom.
Jedno tlačidlo slúži na jednoduché ovládanie oxymetra.
Pulzný oxymeter je prístroj, ktorý sa veľmi jednoducho používa. Všetko, čo musíte urobiť, je stlačiť jediné tlačidlo na zariadení, otvoriť kryt a zasunúť prst, kým nepocítite odpor. Po chvíli sa na obrazovke zobrazí výsledok merania srdcovej frekvencie (pulzu) a saturácie (saturácie) krvou a kyslíkom. Stĺpcový graf neustále zobrazuje takzvanú silu impulzu vo forme modulov obdĺžnikového grafu. Čím silnejší je srdcový tep, tým vyšší je graf (viac rozsvietených modulov).
Presnosť, istota a bezpečnosť-Lekársky certifikát CE0123.
VITAMMY Sat je zdravotnícka pomôcka triedy II certifikovaná na základe certifikátu zhody vydaného autorizovanou notifikovanou osobou Európskej únie: TÜV SÜD PRODUCT SERVICE GMBH RIDLERSTR 65, D-80339 MÜNCHEN, NEMECKO. Je registrovaná ako zdravotnícka pomôcka na Úrade pre registráciu liekov, zdravotníckych pomôcok a biocídnych výrobkov.
Poznámka!
Na predaj je veľa zariadení, ktoré sú mätúco podobné pulzným oxymetrom, ale nie sú to medicínske zariadenia. Tieto zariadenia sa vyznačujú chýbajúcou diagnostickou hodnotou z hľadiska merania saturácie krvi (niekedy sa uvádza náhodná hodnota) a chýbajúcim vhodným označením (CE bez čísla notifikovaného orgánu). Tieto zariadenia sa nazývajú monitory srdcového tepu, hoci ich obrazovky zobrazujú hodnotu saturácie kyslíkom.
Početné aplikácie lekárskeho pulzného oxymetra.
Pulzný oxymeter VITAMMY Sat  na prst je certifikovaný medicínsky prístroj, ktorý umožňuje merať srdcovú frekvenciu a úroveň saturácie krvi a kyslíka. Pomáha vám určiť vaše zdravie doma v priebehu niekoľkých sekúnd.
Pulzný oxymeter užitočný nielen počas pandémie.
Pulzné oxymetre sú zariadenia odporúčané ministerstvom zdravotníctva na monitorovanie zdravia počas pandémie. Vitammy sat je obzvlášť užitočný pre tých, ktorí prechádzajú COVID19 bez žiadnych alebo len malých príznakov.
Pulzný oxymeter poslúži v každej lekárničke, nielen v čase pandémie:
Malý prstový pulzný oxymeter sa používa pri tréningu, športe, horolezectve, potápaní, ale využívajú ho aj ľudia trpiaci astmou, sklerózou a iné respiračné a kardiovaskulárne ochorenia.
Vlastnosti pulzného oxymetra Vitammy Sat.
-meranie tepovej frekvencie,
-meranie saturácie SPO2,
-indikátor stavu batérie,
-automatické vypnutie 5 sekúnd po vybratí prsta
-stĺpcový graf srdcovej frekvencie (sila srdcovej frekvencie)
-energeticky úsporný LED displej,
Obsah balenia.
Pulzný oxymeter, šnúrka, používateľská príručka, 2 batérie AAA
Záruka ako prísľub kvality VITAMMY.
Na pulzný oxymeter VITAMMY Sat  sa vzťahuje 2-ročná záruka v rámci SĽUB KVALITY VITAMMY, ktorý pokrýva technickú kvalitu prístroja, jeho diagnostickú a funkčnú hodnotu, ako aj užívateľskú podporu v oblasti servisu a odstraňovania porúch, ako aj ako dostupnosť príslušenstva.

Kategória: Oxymetre
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: TRUE
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: