5% zlava pre registrovaných.

SIMED LACTA ZOE Elektrická odsávačka mlieka

Kód: BBSL1200
Neohodnotené
Značka: SIMED
52 €
Skladom u dodávateľa (3 ks)
Môžeme doručiť do:
4.4.2023Odsávačka „Lakta ZOE“ napodobňuje prirodzený sací rytmus dieťaťa vďaka dvojfázovej technológii. 2-fázová odsávačka "Lakta Zoe" dokonale napodobňuje prirodzený priebeh dojčenia dieťaťa - stimulačná fáza a hlboké ťahanie. Intuitívna regulácia umožňuje zvoliť jednu z 5 úrovní výkonu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálne napájanie - vstavaná batéria.
Odsávačka má vstavanú nabíjateľnú batériu, ktorá umožňuje prístroju pracovať bez použitia batérie. Batéria sa nabíja pomocou zdroja energie dodávaného so zariadením.
Mimoriadne pohodlné riešenie nám umožňuje používať odsávačku kdekoľvek bez prístupu k elektrine. Vďaka napájaciemu adaptéru s káblom USB sa zariadenie rýchlo nabíja.
Je tiež možná nepretržitá prevádzka na pripojenom napájacom zdroji. Vďaka univerzálnemu napájaciemu zdroju sa dá používať doma, na cestách alebo v práci.
Flexibilný lievik vyrobený výlučne z mäkkého silikón Flexibilný silikónový lievik zaisťuje dokonalé uchytenie na prsia. Integrovaný lievik s masážnym poťahom sa prispôsobuje anatómii každej ženy a umožňuje jej pohodlne odsávať mlieko.
Balenie obsahuje aj 180 ml fľašu s príslušenstvom na kŕmenie.
Naskrutkovaná fľaša, do ktorej odsaté mlieko prúdi, umožňuje jeho skladovanie v chladničke (až 24 hodín) alebo v mrazničke (pri - 18 ° C až 6 mesiacov) a môžete s ňou kŕmiť dieťatko bez toho, aby sa mlieko muselo prelievať do iných nádob.
V prípade potreby môžete fľašu vymeniť za inú štandardnú, napríklad väčšiu. Aj keď už nepotrebujete odsávačku mlieka, Mama bude stále môcť používať fľašu a cumlík. Vrecko na uskladnenie a prepravu odsávačky.
Súčasťou balenia je malé vrecko, ktoré vám umožní bezpečne a pohodlne uchovávať odsávačku a príslušenstvo doma aj na cestách.
Produkt bol testovaný v akreditovanom laboratóriu.
Všetky materiály použité na výrobu sú určené na styk s potravinami a neobsahujú bisfenol A (bez obsahu BPA).
Balenie zahŕňa.
-Odsávačku mlieka s elektrickým čerpadlom.
-Silikónový lievik.
-Ventil 2 ks.
-Fľaša s objemom 180 ml.
-Príslušenstvo ku fľaši - silikónový cumlík veľkosti M (stredný prietok), uzáver, kryt.
Ďalšie údaje.
-
Odsávačka spĺňa najvyššie štandardy kvalityBPA free.
-Spĺňa požiadavky harmonizovaných noriem Európskej únie.
Odsávačka "Lakta ZOE" je potrebná v nasledujúcich situáciách.
-Počas puerperia a obdobia kŕmenia u matiek, u ktorých existuje nebezpečenstvo zadržiavania mlieka, čo môže byť jednou z príčin bolestivých stáz a mastitídy.
-Keď je potrebné stimulovať laktáciu a prsník, aby sa zvyšovala príliš nízka produkcia mlieka (medzi druhým a piatym dňom šestonedelia).
-Odsatím aj  malého množstva mlieka sa uvoľní prsník, prinesie matke úľavu a pomôže dieťaťu chytiť bradavku.
-Ochorenie matky, keď je potrebné dieťa dočasne odstaviť ( opar, tuberkulózy, žltačky, infekcie HIV, chemoterapie atď.).
-Keď sa matka vráti do práce alebo ak je potrebné nechať dieťa v starostlivosti inej osoby, alebo keď je dieťa v nemocnici

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávačky materského mlieka
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: TRUE
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: